اخبار بلاکچیناخبار خارجی

تغییر نام Railblocks به NANO (نانو)

در ماه نوامبر تیم Railblocks برای بحث در مورد آینده تیم و برنامه‌هایی برای افزایش رشد این پروژه گرد هم آمدند. یکی از موضوعات مورد بحث، نام تیم بود که از بازخورد جامعه برداشت کردند که تغییر آن می تواند به بهبود سیستم کمک کند. به همین دلیل، تیم تصمیم گرفت مجددا مجوز تغییر نام بگیرد.nano

تیم اصلی می خواست نامی را استفاده کند که سادگی و سرعت پروژه را نشان دهد و Nano این کار را انجام می‌دهد. در لوگوی جدید از چندین گره استفاده شده که در طراحی شبکه‌های بلاکچین نقش دارند (بلوک‌ها به شکل “N” متصل می‌شوند) . تمام سایت‌ها و  رسانه‌های اجتماعی به منظور بازنویسی تغییرات نام و لوگو به روز می‌شوند و  وب سایت جدید با نام  nano.org قابل دسترسی خواهد بود.

تمام وجوه، کیف پول و معاملات همچنان به کار خود ادامه خواهند داد. آدرس ها برای حال حاضر با xrb_ شروع می شوند. در آینده آدرس های nano_ را با بقیه آدرس‌های فعلی که سازگار هستند معرفی خواهند شد.

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا