اخبار آلتکوین

توئیتر تبلیغات ارزهای رمزنگاری شده را ممنوع کرد

طبق خبرگزاری رویترز در لندن، توئیتر اعلام کرد از روز سه شنبه تمام تبلیغات مربوط به ارزهای رمزنگاری‌شده ممنوع خواهد شد. این شبکه با این تصمیم به فیس‌بوک و گوگل پیوست و دلیل این اقدام را جلوگیری از سرمایه‌گذاری‌های خطرناک اعلام کرد.

یکی از سخنگویان بخش سانفرانسیسکو توئیتر روز دوشنبه به رویترز این خبر را داد و اضافه کرد این ممنوعیت شامل تبلیغات ICOها نیز می‌شود. شرکت‌هایی که از طریق ایجاد توکن و فروش آن بودجه اولیه خود را تامین می‌کنند، حق تبلیغات در این شبکه را نخواهند داشت.

این تصمیم طی ۳۰ روز آینده به طور کامل عملی می‌شود. علاوه بر ICOها، اکسچنج‌ها و شرکت‌هایی که خدمات کیف پول ارائه می‌دهند هم تحت تاثیر این اقدام قرار خواهند گرفت. فقط شرکت‌هایی حق تبلیغات خواهند داشت که معتبر و دارای نام شناخته شده‌ای باشند. توئیتر اضافه کرد این ممنوعیت در ژاپن شامل اکسچنج‌هایی که طبق قانون‌گذاران کشور تایید شده‌اند، نخواهد شد.

منبع
reuters

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا