ارز دیجیتال E2C چیست؛ کلاهبرداری به سبک نوین

ارز دیجیتال E2C با هدف ارتقا و پیشرفت انرژی سبز و سوخت های غیر فسیلی، اخیرا اقدام به جذب سرمایه کرده است و تعداد بسیاری از مردم در این پروژه سرمایه گذاری کرده اند. در این مقاله قصد داریم که این پروژه را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

این ارز دیجیتالی متعلق به شرکت ورد واید انرژی (WorldWide energy) است. این شرکت ادعا می کند که فعالیت خود را در زمینه معاملات و مبادلات بازار انرژی، تحقیقات در زمینه ارتقا و پیشرفت انرژی سبز و همچنین سرمایه گذاری در آن ها دنبال می کند.

اگر شما در این پروژه سرمایه گذاری کرده اید و یا به دنبال سرمایه گذاری در این پروژه هستید، پیشنهاد می کنیم که این مقاله را از دست ندهید.

با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفت و اعلام سایت های معتبر ایرانی، متوجه این موضوع شدیم که این شرکت متعلق به شرکت کریتور آکادمی است. در تصاویر زیر می توانید مطالب منتشر شده در سایت های واجا ( وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران)، ایران هشدار مشاهده کنید.

سایت واجا متعلق به وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران:

ورد واید انرژی E2C

سایت ایران هشدار (پایگاه آگاه سازی و اطلاع رسانی جرائم اقتصادی در فضای مجازی):

ورد واید انرژی E2C

همانطور که در سایت های واجا و ایران هشدار ذکر شده است، این پروژه کلاهبرداری است. حالا ما فرض می کنیم که این پروژه کلاهبرداری نیست و اگر در آن سرمایه گذاری کنیم، سود کلانی به دست خواهیم آورد!

اگر با این فرض پیش بریم باید در همین ابتدا به چند سوال جواب بدیم.

ارز دیجیتال E2C با هدف به کارگیری آن در مبادله و معامله انرژی سبز به وجود آمده است. آیا مبادله و معامله انرژی سبز نیاز به ارز رمزپایه دارد ؟

  • آیا واسطه ها باعث شده اند که دسترسی به انرژی سبز مقرون به صرفه نباشد؟
  • آیا ارزهای فیزیکی مثل دلار و یورو جوابگوی نیازهای ما در مبادلات انرژی سبز نبودند؟
  • آیا این مبادلات اینقدر گسترده است که ارزش واقعی برای E2C آنقدر ایجاد شود که به سودهای ۱۰، ۲۰، ۱۰۰ یا هزار درصدی برسیم؟
  • آیا تصور میکنیم که این بازار گسترده خواهد شد؟

اگر جواب شما به این سوالات منفی باشد، به احتمال زیاد در این پروژه سرمایه گذاری نمی کنید.

ولی اگر شما در این پروژه سرمایه گذاری یا به دنبال سرمایه گذاری کردن در آن باشید، جوابتان به سوالات مثبت است و باور دارید که مبادله و معامله انرژی نیاز به ارز رمزپایه دارد، چون واسطه ها حذف می شوند و بازاری شفاف برای آن ها به وجود می آید. این بازار گسترده خواهد شد و پولدار می شوید!

در نظر داشته باشید که استفاده و تولید انرژی پاک در مقیاس بزرگ به دلایل بسیاری وابسته به دولت هاست. اگر قرار باشد این بازار گسترده شود، پس باید دولت ها در آن حضور داشته باشند. آیا دولتی حاضر است وارد یک بازار غیر متمرکز شود؟

اگر با خواندن این سوالات باز هم تمایل دارید در پروژه های این چنینی سرمایه گذاری کنید، پیشنهاد می کنم که حتما ادامه مطلب را بخوانید.

در کشورهای اروپایی، آمریکایی و بسیاری از کشورهای آسیایی سود بانکی، سپرده سرمایه گذاری و موسسات مالی سودی در حد ۱ تا ۵ درصد سالانه پرداخت می کنند. اگر شما در کشوری مثل انگلیس اعلام کنید که سود ۱۰ درصد سالانه به سرمایه گذاران خود پرداخت خواهید کرد، قطعا بسیاری از مردم برای سرمایه گذاری در شرکت یا موسسه شما بسیج می شوند. حالا اگر اعلام کنید که ۱۵ درصد سود سالیانه پرداخت می شود که نه تنها مردم کشور انگلیس بلکه تمامی اروپایی ها هم در موسسه شما سرمایه گذاری می کنند.

به اعداد دقت کنید! فقط با ۱۵ درصد سود سالیانه می توان کل مردم اروپا را متقاعد به سرمایه گذاری کرد. پس خودتان را جای شرکت world wide energy بگذارید که قرار است سود ۱۰۰، ۲۰۰ درصدی یا بیشتر بدهد! شما باشید به بازار ۱۵ درصد سالیانه برای جذب مشتری وارد نمی شوید که ۸۵ درصد یا ۱۸۵ درصد از سود کسب و کار خود را در جیبتان بگذارید و فقط ۱۵ درصد را به مشتری بپردازید؟

یعنی با وجود بازاری که تنها باید ۱۵ درصد سالانه سود به مشتریان بدهید و می توانید ۸۵ درصد بقیه را در جیب خودتان بگذارید وارد بازاری می شوید که ۱۰۰ درصد سود سالانه را باید به مردم ایران بدهید؟! کی از سود خودش می گذره ؟

اگه باز هم در این پروژه سرمایه گذاری می کنید، به آمار و ارقام زیر دقت کنید.

سایت الکسا:

الکسا ورد واید انرژی

همانطور که مشاهده می کنید، سایت worldwideenergy.com در رتبه جهانی ۱ میلیون قرار دارد ولی در رتبه ۸۰ هزار ایران است. جالب اینجاست که این شرکت بین المللی، تقریبا تمام ترافیک خود را از کشور ایران به دست می آورد!!!

آیا ایران بازار هدف این پروژه است؟ این پروژه قرار بود کل دنیا را فرا بگیرد؟ به نظر می رسد که این پروژه فقط قصد دارد کل ایران را فرا بگیرد.

گویا بازار اروپا و کشورهای دیگر جذابیتی برای تیم سازنده این پروژه ندارد و ایران تبدیل به کشوری شده است که سفیر انرژی پاک در جهان است. اگر سازندگان این پروژه ایرانی نیستند، پس منطقی نیست که خدمت به کشور خود را در اولویت کاری قرار نداده باشند!!!

این قضیه را فقط با ایرانی بودن پروژه می توان توجیه کرد. آیا سازندگان این پروژه ایرانی هستند؟

فلسفه وجودی بلاکچین و بازار ارزهای دیجیتالی، شفافیت و غیر متمرکزسازی است. این پروژه با ایده ای ناب و صد در صد به نفع مردم معرفی شده است، آیا این ایده در حدی نبود که سازندگان آن با افتخار، خودشان را در سایت معرفی کنند، رزومه خود را قرار دهند که پروژه راحت تر بتواند جهانی شود؟

ورد واید انرژی

همانطور که در صفحه whois دامین ورد واید انرژی مشاهده می کنید، این دامین در سال ۲۰۰۲ ساخته شده است، حدود ۱۶ سال فعالیت این شرکت منجر به رنک الکسای ۱ میلیون جهانی شده است!

مسئله بعدی که باید به آن بپردازیم، این است که پروژه ورد واید انرژی توکن E2C را ارائه کرد و بر فرض محال قرار است در بازار جهانی مطرح و کاربردی شود و استفاده واقعی برای توکن آن به وجود بیاید. الان اگر کسی به دنبال خرید این توکن باشد، چرا از طریق سایت آن نمی تواند این توکن را خریداری کند؟ چرا برای خرید این توکن حتما باید به سراغ لیدرها رفت!

از این مسئله هم بگذریم، آیا لیدرها حساب بانکی اعلام می کنند که دلار به حساب آن ها واریز کنیم ؟ یا ارز دیجیتالی بیت کوین دریافت می کنند و در ازای آن E2C در اختیار ما می گذارند؟

اگر تنها راه خریداری کردن توکن E2C از طریق بیت کوین است، پس لیدرها به دنبال این هستند که حتی هیچ ردی از آن ها باقی نماند!

پروژه قرار است در وسعت جهانی مطرح شود، به نظر شما منطقی است که خریداری آن فقط از طریق بیت کوین یا ارزهای رمزپایه امکان پذیر باشد؟

حتی اگر بعد از انتشار این مقاله، امکان خریداری E2C از طریق ارزهای فیات مثل دلار محیا شود، به این قضیه دقت کنید که ثبت موسسات مالی در کل دنیا قوانینی دارد. اگر این موسسات با مسئولیت محدود ثبت شده باشند( فرض کنیم که شرکتی ثبت شده با نام worldwide energy وجود دارد!) و شرکت ورشکسته شود و شما پول خود را بخواهید، فقط می توانید اموال شرکت را طلب کنید.

یعنی اگر تمام پول های مشتریان به حساب های خارج از شرکت منتقل شده باشد، شما در صورت ورشکستی شرکت نمی توانید به پول خود برسید. تازه فراموش نکنید که پرداخت شما از طریق بیت کوین بوده است.


نتیجه گیری

سرمایه گذاری با سود قطعی بالا، بجز کلاهبرداری چیز دیگری نمی تواند باشد. بجای استفاده از واژه سرمایه گذاری در پروژه هایی مثل E2C از واژه قمار استفاده کنیم. البته فراموش نکنیم که در قمار این احتمال وجود دارد که برنده باشید ولی در پروژه های این چنینی قطعا بازنده اید.

پروژه های سرمایه گذاری با سودهای قطعی، سبک جدیدی از کلاهبرداری نیست و چندین سال است که مردم (بخصوص کشورهای جهان سوم که از مشکلات اقتصادی زیادی رنج می برند) فریب این شرکت ها را می خورند. به تازگی نیز با دیجیتالی شدن همه چیز و سو استفاده از فضای آنلاین راه جدیدی برای این گونه شرکت ها باز کرده است. پیشنهاد ما همواره به کسانیکه به دنبال ورود به دنیای سرمایه گذاری هستند این است که :

  • پروژه هایی که وعده سود قطعی چند ده برابری می دهند، قطعا مشکوک به کلاهبرداری هستند.
  • قبل از ورود به هر نوع سرمایه گذاری، حتما اطلاعات کافی جمع آوری کنید و فقط به حرف اطرافیان یا چند وبسایت بسنده نکنید.
  • به همان میزان که کلاهبرداران قادر به سو استفاده از دنیای آنلاین هستند، اطلاعات کافی برای فریب نخوردن هم وجود دارد. پس سعی کنید در این جدال شما برنده باشید.

 

منبع میهن بلاکچین

ارسال نظر

52 دیدگاه ها در "ارز دیجیتال E2C چیست؛ کلاهبرداری به سبک نوین"

avatar
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
علی
مهمان

بابا سایت شرکت worldwide.energy هست نه worldwideenegy.com
لازم نیست که حتما درباره همه چیز مقاله بنویسید
توی خود سایت ایران هشدار هم به این مطلب اشاره کرده
نمی دونم چرا انقدر میخواید نشون بدید همه چیزو میدونید

ادمین سایت
ادمین سایت

اگه گفته شما صحت داشته باشه، قضیه بدتر از این حرفا میشه
سایت worldwide.energy ذکر کرده که از سال ۲۰۰۵ فعالیت خودشون را آغاز کردند. این سایت از سال ۲۰۱۶ شروع به کار کرده.
ایده ی بهبود دنیا، زندگی بهتر، مصرف انرژی پاک و غیر فسیلی، چه نیازی به دروغ دارد!

سامان سالاری
مهمان
احتمالا شما یکی از اعضای همین سیستم هستید. چند نکته لازم هست بگم خدمتتون. اولین چیزی که ازین سیستم میاد نوع پرزنت کردن اعضاش هست که از سر تا پا واسه یکی که IT خونه چرند هست. یکی اینکه این مدل SSL ها به این مدل سایت ها فقط داده میشه!!! این SSL رو هم شرکت وابسته به فیس بوک و گوگل میده 🙂 . نکته ی دیگه اینکه کلمه .EnergY که پسوند دامنه هست فقط به شرکت های انرژی داده میشه !!! شما تمایل داشته باشید به نام تک تک اقوامتون میتونید این پسوند رو بگیرید !!! حالا از… بیشتر بخوانید »
ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام و تشکر از بابت نکاتی که اشاره کردید.

آیدا
مهمان

آقای سالاری شما بیزحمت یه سر به سایت tidex که مال خرید و فروش ارزهای جهانیه بزن اون موقع میبینی E2C به ثبت رسیده و کل جهان به رسمیت میشناسنش.بغیر از اون چند وقت پیش تو نمایشگاه بین المللی در تهران راجع به این ارز هم گفتگو شده و هیچ مورد منفیی یافت نکردن اگه سوال بیشتری داشتین در خدمتم.

ادمین سایت
ادمین سایت
با سلام خانم عزیز شما سایت وزارت اطلاعات کشور و سایت ایران هشدار رو نادیده می‌گیرید و به صحبت شدن راجع به این ارز توی نمایشگاه بین المللی بسنده می کنید؟؟!!! این همه دلیل توی این پست آورده شده، واقعا دلیل این همه تعصب چیه؟ اتفاقا خوب شد که گفتین سایت tidex رو ببینن، قطعا کسی این صرافی رو ببینه خودش متوجه میشه. مثل این میمونه که یه سیب گندیده رو تبلیغ کنیم بعد بگن آقا جایی اصن این سیب گندیده رو که شما انقدر تعریفشو میکنید و ازش میگید نمیفروشه، بعد ما بگیم چرا، یه مغازه تو حلبی آباد… بیشتر بخوانید »
علی
مهمان

خیلی نیاز به مطالعه داری داداش

ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام
همه به مطالعه نیاز دارن، اما اگه از نظرمون کسی نیاز به مطالعه داره و فکر میکنیم اون بخش از دانسته هاش ناقصه، خیلی بهتره که با دلیل و مشخص کردن زمینه مطالعاتی به اون فرد پیشنهاد مطالعه بیشتر بدیم.

سامان
مهمان

E2C رو میتونید از اکسچینج tidex خریداری کنید. البته اگر tidex هم کلاهبردار نمیدونید

ادمین سایت
ادمین سایت

در کامنت دیگتون توضیح دادم خدمتتون

سامان
مهمان

E2c ارزی هستش که بر پایه ی ERC20 داره پیش میره. من تعجب میکنم از شما که چرا کورکورانه صحبت میکنید. شما بلاگر هستید. بهتر از من میدونید قوانین ERC20 چقدر سخت هستش. و اینکه به هیچ وجه یک شرکت کلاهبردار نمیتونه از ETHEREUM تاییدیه تولید توکن بگیره. یک چیز هم در نظر داشته باشید: سود حاصل از فروش ارز دیجیتال به اندازه ی ۹۹ درصد ارزشش هست

ادمین سایت
ادمین سایت
با سلام دوست عزیز erc20 استاندارد توکن هستش و حداقل چیزیه که باید رعایت شه،هر کسی از هرجا هم میتونه این استانداردو دریافت کنه، شما هم خودتون میتونید یه توکن با استاندارد ERC20 توی شبکه اتریوم بالا بیارید، پس این دلیل نمیشه، اکسچنج tidex هم خودتون میتونید بررسی کنید ببینید که در چه سطحی هست! از کجا معلوم که معاملاتی که توی tidex انجام میشه توسط سازنده های خودش نباشه؟ چرا توی اکسچنج های دیگه نیست؟ بعد ایده اینه که انرژی از طریق این توکن مبادله بشه، آیا همچین چیزی امکان پذیره؟ مثلا من انرژی تولید کنم شما بخری؟ توربین… بیشتر بخوانید »
سامان
مهمان

پیش بینی میکردم که تیدکس هم متقلب بدونید. شما از طرف کسانی دارید این خبر رو اعلام میکنید که تا پارسال بیت کوین(بیت کویین!) رو کلاهبرداری میدونست.
مگر عقلشون رو از دست دادند ارزی رو که خودشون فروخته اند پنجاه سنت از من بخرند ده دلار؟ صداقت چیز خوبیه. تیدکس داره بیت کوین میده به جاش، نگرانی نداره. E2C تقلبی میگیره بیت کوین میده؟

ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام
اشتباه پیشبینی کردید، ما تیدکس رو متقلب نمیدونیم e2c رو کلاهبرداری میدونیم، من از شما چندتا سوال دارم، میدونید volume چی هست؟ میدونید اکسچنج ها چطوری کار میکنن؟ میدونید که اون ۲۶ تا والیومم هم خودشون خرید و فروش میکنن؟ اگر جواب این سوالات رو نمیدونید میتونید از طریق مقاله های میهن بلاکچین دانشتون رو افزایش بدید تا نظراتی قرار بدید که کاربرا استفاده کنن و حداقل شک نکنن که شما یکی از لیدرهای این طرح هستید.

آریا
مهمان

چرا میگید نمیشه فروخت
پسر عمه من برای امتحان جلوی چشم من ۶۴ E2C رو فروخت
اگه شما بلد نیستید دلیل نمیشه که این کار عملی نباشه

ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام
پسر عمتون کجا ۶۴ تا e2c فروختن؟ لینک اون صرافی رو بدین بریم volume رو ببینیم!

آریا
مهمان

توی tidex

محمد
مهمان

آقای ادمین وقتی اطلاعت ناقص در مورد یه ارز داری پس نظر نده الان روی سایت tidex و بدون نیاز به لیدر برو e2c بخر و بفروش و ترید انجام بده میتونی نمودارهاشو هم بررسی کنی بزودی روی سایتهای دیگه هم میبینیش اونوقت قیافتون دیدن داره وقتی قیمتش بره بالای ۱۰ دلار و من میگم ظرف یکسال بالای ۵۰ دلار

ادمین سایت
ادمین سایت
با سلام دوست عزیز erc20 استاندارد توکن هستش و حداقل چیزیه که باید رعایت شه،هر کسی از هرجا هم میتونه این استانداردو دریافت کنه، شما هم خودتون میتونید یه توکن با استاندارد ERC20 توی شبکه اتریوم بالا بیارید، پس این دلیل نمیشه، اکسچنج tidex هم خودتون میتونید بررسی کنید ببینید که در چه سطحی هست! از کجا معلوم که معاملاتی که توی tidex انجام میشه توسط سازنده های خودش نباشه؟ چرا توی اکسچنج های دیگه نیست؟ بعد ایده اینه که انرژی از طریق این توکن مبادله بشه، آیا همچین چیزی امکان پذیره؟ مثلا من انرژی تولید کنم شما بخری؟ توربین… بیشتر بخوانید »
سامان
مهمان

بحث سر تحقیق نیست. حرف های شما از اطلاعات پایینتون میاد. قرار نیست انرژی تولید کنه. شما اسم وبسایتتون بلاکچین هست و هیچی از این دنیا نمیدونید. در آینده ای نه چندان دور(۲ سال تا ۳ سال) برای هر کالایی یک ارز دیجیتال مختص به اون کالا خواهد بود. مثلا اگر قصد معامله نفت دارید از فلان ارز، یا مثلا پلیمر یه ارز دیگه.منظور از ارز دنیای انرژی به احتمال بسیار زیاد همین هستش. بسیاری از ولت ها هم پشتیبانی از E2C رو آغاز کردند. بهتره بیشتر تحقیق کنید 😉

ادمین سایت
ادمین سایت
با سلام اسم وبسایتمونو اشتباه گفتید، ما میهن بلاکچین هستیم و فارغ از قضاوت نسنجیده‌ی شما تخصص ما بلاکچین و دنیای ارزهای دیجیتال و همچنین رسالتمون آگاهی و اطلاع رسانی کاربرای ایرانی هستش که اسیر این کلاهبرداری ها نشن، در رابطه با foin coin هم افرادی مثل شما اطلاعات مارو پایین میدونستن و کامنت هایی اینچنینی میذاشتن (البته حدس زده میشد که لیدرهای foin coin بودن) اما خیلی نگذشت که ۱۵ نفر از لیدرهاشونو توی شیراز دستگیر کردن، فیلمش از شبکه خبر و همچنین توی سایت ما مستند موجوده، اما الان دیگه همون افرادی که اطلاعات مارو مثل شما پایین… بیشتر بخوانید »
ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام
مستندات زیادی وجود داره مبنی بر دروغ بودن حرف های این سایت، اصلا ایده ی کار رو هم خوب در نظر میگیریم، تناقضات رو چیکار کنیم؟ اونا قابل حل نیستن، این شرکت ادعا میکنه ۱۶ سال فعالیت داره اما الکسای سایت یه چیز دیگه ای رو میگه، اگه نگاه کنید کلا بازدیداشو از ایران داره، اینا کشورهای جهان سوم رو هدف قرار میدن که وضعیت اقتصادیشون خرابه و به دنبال سود قطعی هستن.

پیمان
مهمان
حقیقتاً خیلی از مواردی که نوشتین حقیقته. مثلاً اینکه ادعا میکنن SSL داریم پس خیلی شاخیم (در حالی که خیلی راحت از سرویس ۱۰۰% رایگان کلودفلیر استفاده کردن.) یا همین قضیه که سایتشون ۲۰۱۶ شروع به کار کرده و مدعی هستن که از ۲۰۰۵ داریم کار میکنیم. و همین طور قضیه اینکه چرا شماره حسابی چیزی وجود نداره؟ و خیلی موارد دیگه که واقعاً من هم مثل شما به این قضیه مشکوک بودم و هستم. ولی با وجود تمام این موارد به اصرار بیش از حد یکی از دوستانم و اینکه ۱۰۰۰ دلار برام مبلغی نبود که نخوام ریسکش کنم،… بیشتر بخوانید »
ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام
خیلی ممنون از نکاتی که فرمودید، قطعا برای دوستانی که قصد سرمایه گذاری دارن صحبت های افرادی که واقعا توی این قضیه سرمایه گذاری کردن میتونه خیلی خیلی مفید باشه.

رامین فیروزآبادی
مهمان

ادمین جان مرسی که کامنت هایی که فکر نمیکردم تایید کنی و گذاشتی و تایید کردی

ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام
کامنت ها تا جایی که الفاظ رکیک توشون به کار نرفته باشه و بی احترامی نباشه، همگی قرار داده میشن.

رامین فیروزآبادی
مهمان

ممنون که دلسوزانه و به طور واقعی کامنت گذاشتید

محمدرضا
مهمان
ادمین محترم شما به عنوان یک رسانه خبری وظیفه نشر اخبار بدون هیچ تعصبی رو دارید اما این دفاع کورکورانه و بودن هیچ گونه ارائه مستندات از شان یک رسانه قطعا به دور است اگر اندکی آگاهی وجود داشته باشد خوب میدانیم امار الکسا آماری است که با پرداخت اندکی پول به صاحبان سایت به راحتی قابل تغییر است پس استناد به الکسا استناد محکمی نمیتواند باشد ضمناً همگی میدانیم راه اندازی ارز دیجیتال کار دشواری نیست اما حفظ و ارزشمند کردن آن کار بسیار دشواری است و با توجه به آنالیز نمودار این توکن وقیمت لانچ آن میتوان فهمید… بیشتر بخوانید »
ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام و تشکر از نظر شما
اگر متن رو با دقت مطالعه کرده باشید میبینید مستنداتی قرار دادیم و صحبت هامون رو بر پایه مستندات ارائه کردیم، به عنوان مثال سایت سایت ایران هشدار و وزرات اطلاعات خودشون به اندازه کافی مستندات قابل قبولی هستن، در رابطه با ایده هم نظر شخصی هرکس متفاوته ولی به هرحال این ایده مختص به فرد نیست ینی فردی نمیتونه انرژی سبز تولید کنه و اون رو توی این بستر بفروشه، دولت ها هم لزومی نمیبینن انرژی هاشونو از طریق این ارز مبادله کنن و دلایلشم مشخصه.

آتوسا پارسایی
مهمان

سلام ادمین عزیز یکی از بزرگترین سرمایه گذاران این شرکت درشهر ما توسط اطلاعات دستگیر شدبه ایشان گفته شده که باید سهمی از این پول به ما به عنوان مالیات پرداخت شود وگرنه به عنوان کلاهبرداری اعلام میکنیم و اجازه فعالیت نمیدیم مشکل از داخل ایران هست و این ارز وشرکت هیچ مشکلی ندارن

Ghavami
مهمان
سلام دوستان ، من مهندس کامپیوتر هستم و بلاک چین اکسپرت، من چند ماه پیش راجع به این کمپانی مطلع شدم و به تحقیق پرداختم تا بعد از شنیدن راجع به این کوین استارت خودم را زدم. خواستم مقداری از اطلاعات تخصصی خودم را با دوستان در میان بگذارم. دوستان بعضاً فکر می کنند که برای ساختن یک کوین فقط به یک کامپیوتر احتیاج هست در صورتی که برای ساخت یک کوین و توکن در این ابعاد احتیاج به حدود ۴٠٠،٠٠٠ دلار ، white paper که اطلاعات کاملی از کوین رو به افراد می دهد ، اسامی سازنده و لازم… بیشتر بخوانید »
ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام و ممنون از نظر شما
در رابطه با ساخت کوین و توکن این چیزی که شما میفرمایید نیست، در ضمن فکر میکنم مستندات موجود در این مقاله گویای مطلب هست، قطعا رسالت ما تنها اطلاع رسانی هستش و امیدواریم کاربرای عزیز در هر صورت متضرر نشن و با آگاهی کامل انتخاب و سرمایه گذاری کنن.

بی نام
مهمان
با سلام دوست عزیز چرا سعی میکنین با دادن اطلاعات غلط ذهن مردم و منحرف کنیم .چه بخوایم چه نخوایم دنیا داره به سمت ارز دیجیتال میره .تا دیروز مینوشتین که بیت کوین کلاهبرداری و کسی طعم خوب سود و از اون نچشیده حالا الانم دارید در مورد ارزی صحبت میکنین که مجله فوربس در مورد اون نوشته. این کمپانی که میگین نه مال منه و نه من توش سرمایه گذاری کردم اما لطفا اطلاعات غلط ندین. اخه ارزی که در داخل سایت MY ETHER WALLET به ثبت رسیده مگه میتونه کلاهبرداری باشه؟ اگه کلاهبرداری هستش پس بیت کوین هم… بیشتر بخوانید »
ادمین سایت
ادمین سایت
با سلام ای کاش شمایی که مارو به نشر اطلاعات غلط متهم میکنید، ذره ای روی اطلاعات خودتون مانور میدادین، حقیقتا جالبه برامون که چطور با این قطعیت و یقین مینویسید و بقیه رو متهم میکنید. اولا ما هیچوقت نگفتیم بیت کوین کلاهبرداری هستش، اگر گفتیم لینکشو لطف کنید، لطفا مستند صحبت کنید دوما اینطور که از myetherwallet صحبت کردید مثل اینکه اصلا نمیدونید چی هست،جهت اطلاعتون بگم myetherwallet یکی از node های اتریوم هستش و مسئول ثبت کوین و توکن نیست، به نظرم بیشتر در رابطه با اینکه node چیه و کارش چیه مطالعه کنید سوما اون علامت قفل… بیشتر بخوانید »
1212
مهمان
متاسفانه سایت های ایران هشدار و … بدون هیچ ارائه مستنداتی نسبت به هرگونه مبحث شبکه ای واکنش نشون می دن و حتی زحمت دادن اطلاعات درست رو نمی کشن … مثل اینکه بگیم طرف کلاهبرداره چون ماشینش اینه و یا چون … نه سایت های فتا درست عمل می کنند و نه نویسنده این متن دستاویز و مدارکی مستدل ارائه داده و فقط به تحلیلی شخصی و سلیقه ای پرداخته که به نظر میرسه نویسنده شخصی جوان و متاثر از دیگران بوده … با این حال سرمایه گذاران هم باید با توجه به کمبود اطلاعات فقط خود سرمایه گذاری… بیشتر بخوانید »
سینا
مهمان

سلام
من یه سری ویدیو و خبر دیدم لینکاشو اینجا میذارم.میخواستم ببینم اینایی که دستگیر کردن به جرم کلاهبرداری همین داستان هست؟

ادمین سایت
ادمین سایت

سلام
خیر این دستگیری ها مربوط به شرکت فایننشیال که مربوط به foin coin هستش، ولی احتمالا دیر و زود خبر دستگیری اعضای e2c هم میاد.

آریا
مهمان
با سلام خدمت ادمین و همه دوستان در ابتدا، منبع مقاله شما سایت های مثلا معتبر ایرانی (ایران هشدار و…) است .منبع این منابع شما کجاست . این سایت ها درست هست که جز منابع رسمی هستند اما دلیل مخالفت این ها با این شرکت این هست که این با سرمایه گذرای در این زمینه ارز از کشور خارج میشه. چرا ما یه سایت خارجی (اون هم نه هر سایت خارجی ،من همین الان می تونم براتون یه سایت انگلیسی درست کنم)یه سایت خارجی معتبر رو نمی بینیم گه در این مورد کلاهبرداری این شرکت ها صحبت کنه. حالا ممکنه… بیشتر بخوانید »
ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام
صحبت هایی که کردین تقریبا قیاس مع الفارغ بود و پاسخ سوالات اینچنینی در پاسخ کاربران دیگه مطرح شده، اگر مطالعه کنید میبینید افرادی مطالب شما رو عینا بیان کردن و پاسخ داده شده
با تشکر

آریا
مهمان

راستش رو بخواین من هیچ کدوم از جواب هام رو پیدا نکردم اگه میشه دوباره پاسخ بدید

زحل
مهمان

آقا یک سوال اساسی رو درست حسابی با ذکر رفرنس داخلی و خارجی جواب بدین لطفا

آیا کوین E2C متعلق به Worldwideenergy.com یا Worldwide.energy یا Unifunds است؟

آریا
مهمان
مربوط به worldwide.energy هست 🤗 من تازه متوجه شدم عکسی رو هم که ادمین از سایت howis گذاشته مربوط به Worldwideenergy.com هست من نمی‌دونم شما چرا این دو تا سایت رو با هم قاطی میکنید .Worldwideenergy.com یه سایت تحقیقاتی است و از کسی پول نمی گیره خیلی ها گفتن که worldwide.energy از اسم Worldwideenergy.com استفاده میکنه تا سرمایه جذب کنه آخه چرا باید همچین کاری بکنه اگه این سایت میومد خودش رو جای یه شرکت دیگه که سرمایه جذب میکنه جا میزد تا مردم به جای سرمایه گذاری توی سایت اصلی توی اون سایت سرمایه گذرای کنن اون موقع می‌شد… بیشتر بخوانید »
ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام
ما اصلا با استناد به سایت هایی که گفتید نگفتیم که کلاهبرداریه، منتها هر جا صحبت از e2c بود اسم این سایت ها هم بود ما صرفا اسمشونو اوردیم، در ضمن ما بنا رو گذاشتیم روی اینکه اصلا کلاهبرداری نیست، اما کاربرا چرا باید واسه چیزی که هیچوقت اتفاق نمیفته سرمایه گذاری کنن؟؟

مصطفی
مهمان
سلام به مدیر محترم دوست گرامی چرا همه اون جواب ها و دیدگاهایی که دوستان گذاشتن رو که حرف واقعیت رو میزنن پاسخگو نیستید و میگید قیاس مع الفارغ !!!! شما که انقد محکم صحبت میکنید فقط دارید از یکی دوتا سایت ایرانی و یه سایت خارجی داریدبرای خودتون نشون میدید که اینا کلاهبردار هستن.بابا تورو قرآن انقد با مردم دشمن نباشید و طوری نشون ندید ما خوبیم و بقیه بد هستن . جان من یه مطلب که میذارید فقط جوری که تو ایران در موردش بحث و نظر هست قضاوت نکنین به خدا هیچی بهتون نمیرسه جز سیاهی زغال… بیشتر بخوانید »
ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام
شما خودتون سوال مطرح میکنید خودتم جواب میدید، دقیقا ما هم با شما موافقیم، مردم خودشون باهوشن و قطعا فرق بین کلاهبرداری و پروژه درست رو میفهمن، ما هم وظیفمون اطلاع رسانیه، در ضمن ما که رقیب E2C نیستیم که بخوایم بکوبیمش که سودی برامون داشته باشه، ما یه منبع اطلاع رسانی هستیم، در رابطه با منابع هم به نظرم به اندازه کافی منابع موثق قرار دادیم، دیگه انتخاب با خود کاربراست.

e2c
مهمان

سلام زمان همه چیومشخص میکنه.مابهترینیم ببینید عصرداره عوض میشه چه بخوایین چه نخوایین شمابامغزهای پوسیدتون چی میفهمین اخه e2cچیه؟

ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام و تشکر از نظر کارشناسانه شما
در رابطه با فوین کوین هم، بهترین هایی مثل شما چنین نظراتی رو داشتن که متاسفانه پلیس دستگیرشون کرد.
موفق باشید

Sarbaz
مهمان

با سلام و سپاس،خدمت ادمین محترم،اکثر افرادی که زیر پست شما به مخالفت و سفسطه پرداختند،به احتمال زیاد از لیدر های این مجموعه می باشند،دلایل حضرتعالی کامل و مستند هست،سرمایه های بعضا هنگفتی ،از مردم وارد سیستم شده،و هر روز هم دارند مردم رو سر می دوانند،تا نهایتا بصورت قطره چکانی و هزار مصیبت،اندکی ارز بهشون برگردونند…غیر از اطلاعاتی که حضرتعالی فرمودید،موارد دیگری نیز هست،که تا اطلاع ثانوی بازگو نمیکنم.
با سپاس و درود

ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام و سپاس از نظر شما

حمید
مهمان
آخه کدوم عقل سالم قبول می‌کنه تو دنیای تجارت و اقتصاد که دکتروف پروفسورهای زیادی دارن اونو تجزیه و تحلیل میکنن و از اینکه یک بانک تونسته چند میلیون دلار وام سه درصد بده جایزه هم میگیره اونوقت یک شرکت آسیایی بیاد تا سیصد در صد سود بده تازه در هر ماه مقدار زیادی از اصل پولم بده ولی به سود پرداختی دست نزنه شاه کاره مومن اگه همچنین اقتصاددانان بزرگی بودن نیاز نبود دزدکی اونم سینه به سینه و فقط فامیلای نزدیک که دیگه روتون نشه از برادر و پدر خودتون شکایت کنید کسب درآمد این مدلی فقط و… بیشتر بخوانید »
حامد
مهمان
سلام بعد از مدتها بالاخره یه سایت پیدا شد که با جزییات در مورد این قصه ی ورلد واید انرژی صحبت کنه ، من ادعایی توی سواد ارز دیجیتال ندارم ، البته بیگانه هم نیستم فقط خواستم مواردی که باهاشون برخورد داشتم رو بگم امیدوارم بدرد حداقل یک نفر بخوره ،‌ یکی از بستگان من چند وقتی هست که توی این جریان سرمایه گذاری کرده و چون من با مباحث آی تی آشنا بودم اولین مخاطب ایشون قرار گرفتم ، یه تحقیق نصفه و نیمه کردم و چون دلایل ایشون با منطقم جور در نیومد ، نپذیرفتم ،‌ خود ایشون… بیشتر بخوانید »
ادمین سایت
ادمین سایت

با سلام و تشکر فراوان که انقدر وقت گذاشتید و به طور کامل تجربیات خودتونو به اشتراک گذاشتید، امیدوارم دوستان نظر شما رو به طور کامل بخونن و آگاهانه برخورد کننو اسیر این کلاهبرداری هایی که نمونشم زیاد بوده و هست و خواهد بود نشن.

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین