جلسه دادگاه بایننس و SEC برگزار شد؛ هر دو طرف مورد انتقاد قاضی قرار گرفتند

بیشتر بخوانید

White Frame Corner
Off-White Arrow

بالاخره جلسه دادگاهی که قرار بود  ۱۹ ژانویه برگزار بشه اما به خاطر شرایط آب‌وهوایی به تاخیر افتاده بود، روز دوشنبه ۲۲ ژانویه (۲ بهمن) برگزار شد. 

نکته قابل توجه در این جلسه این بود که قاضی جکسون به شدت از استدلال‌های وکلای بایننس انتقاد کرد؛ مثلا در مورد اینکه SEC نمی‌تونه اقدامات نظارتی خاصی رو بدون تایید کنگره انجام بده.

جکسون در برابر ادعای بایننس مبنی بر اینکه عرضه اوراق بهادار باید شامل قرارداد باشه هم مقاومت نشون داده و گفته آزمون هاوی خیلی گسترده است و کلا استدلال‌های بایننس رو در این مورد کمی به تمسخر گرفته.

SEC هم از انتقادات قاضی در امان نبود. جکسون در برابر ادعاهای SEC مبنی بر اینکه BUSD و BNB اوراق بهادار هستند گفته اگر اینطوره پس SEC تا الان کجا بوده و چرا کاری نکرده؟ البته وکیل SEC در دفاع گفت که تست هاوی کاملا واضحه و نیازی به یادآوری تخلفات احتمالی نبوده.

قاضی جکسون علاوه بر این نگرانی خودش رو در مورد چند توکن شخص ثالث ابراز کرد که بایننس مدیریتشون می‌کنه، اما مسئول صدور اون‌ها نیست. اون گفت که هر کدوم از این‌ توکن‌ها به جلسات زیادی نیاز دارن؛ اما صادرکنندگان اون‌ها فعلا طرف این دعوا نیستند.