صرافی بایننس از شبکه اجتماعی جدید خود (Binance Messenger) رونمایی کرد

بیشتر بخوانید

White Frame Corner
Off-White Arrow

صرافی بایننس شبکه اجتماعی خود به اسم بایننس مسنجر (Binance Messenger) را در اپ استور اپل در دسترس قرار داده است. چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل این پلتفرم این شبکه اجتماعی را فقط یک اپلیکیشن داخلی کوچک خواند که برای آزمایش عرضه شده است.

بایننس مسنجر توسط CyberConnect پشتیبانی می‌شود که به عنوان یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در اکوسیستم وب 3، امکان ساخت برنامه‌های اجتماعی را به کاربران ارائه می دهد. با انتشار این خبر، توکن CyberConnects، CYBER، به سرعت از ۶.۱۶ دلار به ۶.۷۶ دلار رسید و ۱۲.۷۶٪ افزایش یافت.

شبکه اجتماعی بایننس قرار است یک تجربه همه‌جانبه را ارائه داده و به عنوان راه‌حلی یکپارچه برای ارتباطات، شبکه‌سازی و فعالیت در جامعه کریپتو عمل کند. این برنامه برای ساده کردن تعاملات و ارتباطات کاربران و ایجاد یک اکوسیستم دیجیتالی پر جنب‌وجوش و جذاب طراحی شده است. راه‌اندازی این پیام رسان بایننس در ادامه برنامه‌های این شرکت در جهت توسعه شبکه‌های اجتماعی است. سال گذشته  نیز بایننس یک سرویس چت گروهی اختصاصی VIP را رونمایی کرد که مزایای زیادی از جمله ارتباط امن و بی‌درنگ را ارائه می‌دهد.

در حال حاضر، این شبکه اجتماعی فقط برای کاربران iOS در دسترس است اما بایننس قصد دارد آن را در فروشگاه Google Play برای کاربران اندورید نیز عرضه کند تا مخاطبان بیشتری را به دست آورد.