درباره ما

میهن بلاکچین مرجعی آموزشی، تحلیلی و خبری در حوزه تکنولوژی بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده است. مجموعه ما از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمینه سیستم های توزیع شده و غیرمتمرکز فعالیت میکند.
در اواسط سال ۱۳۹۶، تب بازار ارزهای رمزنگاری شده و میزان آشنایی مردم با این حوزه افزایش یافت اما به دلیل عدم آگاهی لازم نسبت به تمامی جوانب این حوزه، موجی از سرمایه گذاری های احساسی و رفتارهای غیرمنطقی میان مردم کشورمان مانند بسیاری از کشورهای دیگر به راه افتاد. در همين راستا بر آن شدیم تا بستری ایجاد کنیم که در راستای آگاهی رسانی به مردم عزیزمان تاثیر گذار باشیم.

چشم انداز

تیم میهن بلاکچین از افرادی متخصص و با تجربه در حوزه فناوری اطلاعات و بلاکچین تشکیل شده است و قصد دارد تا علاوه بر بالا بردن سطح دانش افراد علاقه مند، در زمینه راه اندازی کسب و کار و مشاوره برای استارت اپ ها در این حوزه یاری رسان باشد. با توجه به توانمندی ها و پتانسیل های موجود، ایران نیز می تواند به یکی از قطب های فعال در حوزه تکنولوژی بلاکچین در سطح جهانی تبدیل شود. پس دست در دست هم برای رسیدن به این مهم گام برمی داریم و در همین راستا از پیشنهادات و انتقادات شما با آغوشی باز استقبال خواهیم کرد.

تیم ما

آرش صالحی زاد

بنیان‌گذار و مدیرعامل

امیر سردارنیا

بنیان‌گذار و مدیر اجرایی

سارا متین فر

برنامه‌نویس وب و متخصص سئو

سپهر کیا

برنامه‌نویس بلاکچین

عرفان مصطفوی

تحقیق و توسعه

ساناز وفی

سرپرست تولید محتوا

اشکان اسماعیل زاده

عضو ارشد تولید محتوا

زهرا فرامرزی

ترجمه و تولید محتوا

رامتین رنگرزیان

تولید محتوا

حمیدرضا غلامی

سرپرست گرافیک و طراحی

فرناز آفتابی

گرافیست

پیام زمان‌وزیری

بازاریابی دیجیتال

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین