اخبار خارجی

ایردراپ جدید 1inch؛ اهدای رایگان ۸۴ میلیون دلار توکن این صرافی

دقیقا در شروع سال نوی چینی، 1inch بار دیگر به توزیع ارز دیجیتال رایگان در طرح بازاریابی فصلی خود می‌پردازد. طی این ایردراپ، ۶ میلیون توکن 1INCH به کاربران یونی‌سواپ و ۹ میلیون دلار به جامعه آن اهدا خواهد شد. با احتساب قیمت کنونی توکن 1INCH، ارزش این ایردراپ تقریبا معادل با ۸۴ میلیون دلار است.

بنیاد 1inch که بر این پروژه نظارت می‌کند گفت ۶ میلیون توکن 1INCH به معامله‌گران یونی‌‌سواپ توزیع خواهد کرد.

یونی سواپ چیست؟ آموزش کامل کار با محبوب ترین صرافی غیرمتمرکز!

چند نکته در این خصوص وجود دارد. توکن‌های 1INCH به افرادی تعلق خواهد گرفت که طی ۲۰ روز گذشته در یونی‌سواپ معامله کرده باشند و حداقل ۳ معامله در سال جاری انجام داده باشند. ربات‌ها در این طرح به حساب نمی‌آیند.

سرگی کونز (Sergej Kunz) هم‌بنیانگذار و مدیرعامل 1INCH در بیانیه خود گفت:

این یک طرح بازاریابی است. ما شاهد پتانسیل چشمگیری در‌ گسترش جامعه خود به کاربرانی است که تاکنون از 1inch استفاده نکرده‌اند.

پلتفرم 1inch به صرافی‌های غیرمتمرکز و پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز بسیار زیادی متصل است. هر پروتکل دارای کارمزد متفاوتی است و این موضوع برای کاربرانی که به دنبال انجام بهترین معاملات هستند سردرگم کننده است. 1inch کاربران و معامله‌گران پروتکل‌های مختلف را به سمت بهترین قیمت‌ها هدایت می‌کند.

پلتفرم 1inch توکن های بیشتری به معامله‌گرانی که از ایردراپ ماه دسامبر جا مانده‌اند توزیع خواهد کرد: ۹ میلیون توکن 1INCH به ارزش ۵۰.۴ میلیون دلار.

ایردراپ کریسمس بزرگتر بود. ۹۰ میلیون توکن 1INCH به ارزش کنونی ۵۰۴ میلیون دلار. اما بعضی از کیف پول‌ها و استخرهای نقدینگی برای این ایردراپ واجد شرایط نبودند.

شرایط دریافت توکن‌های 1INCH هم‌چنان ثابت است. حداقل انجام یک معامله قبل از سپتامبر ۲۰۲۰، حداقل ۴ معامله و ارزش کلی معاملات حداقل ۲۰ دلار.

منبع
decrypt

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا