اطلاعیه صرافی

توقف فعالیت صرافی تریتکس؛ کاربران فورا دارایی خود را برداشت کنند

در چند روز گذشته کاربران صرافی ارز دیجیتال تریتکس پیامی مبنی بر تعلیق موقت فعالیت‌های این پلتفرم معاملاتی دریافت کرده‌اند و در آنها خواسته شده تا موجودی تومانی و رمزارزی خود را تا تاریخ اعلام‌شده برداشت نمایند. این پیام در حال حاضر به سردرگمی زیادی بین کاربران صرافی تریتکس منجر شده و گمانه‌زنی‌های زیادی را در رابطه با ادامه فعالیت این صرافی ایجاد کرده است.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به گزارش میهن بلاکچین، صرافی تریتکس در روزهای اخیر پیام متنی را به شماره موبایل مشتریان خود ارسال کرده و از آنها درخواست کرده تا تاریخ ۵ اردیبهشت ماه، دارایی خود را از این صرافی برداشت نمایند.

متن پیام متنی تریتکس به شرح زیر است:

به اطلاع می‌رساند صرافی تریتکس فعالیت‌های خود را به صورت موقت به حالت تعلیق درآورده است و امکان واریز  و ثبت سفارش وجود ندارد.

لطفا حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ موجودی تومانی و رمزارز خود را از کیف پول تریتکس برداشت نمایید. پس از تاریخ اعلام شده، امکان برداشت وجه وجود ندارد.

متن پیام متنی تریتکس به مشتریان خود
پیام متنی تریتکس به مشتریان خود

این پیام در حالی به کاربران تریتکس ارسال شده که این صرافی، هیچ اطلاعیه رسمی دیگری در بلاگ صرافی، کانال تلگرام یا صفحه لینکدین خود منتشر نکرده و به جز پیام متنی ارسال شده، در جای دیگری از تعلیق موقت صحبت نکرده است. آخرین پست تریتکس در لینکدین نیز به ۲ ماه پیش برمی‌گردد.

تیم میهن بلاکچین برای بررسی بیشتر صحت این پیام متنی با پشتیبانی آنلاین تریتکس ارتباط گرفت که تصویر این مکالمه را در ستون مقابل مشاهده می‌کنید. به گفته تیم پشتیبانی تریتکس، فعالیت‌های این پلتفرم معاملاتی متوقف شده و در حال حاضر امکان ادامه فعالیت این مجموعه وجود ندارد. علاوه بر این، تریتکس اعلام کرده که تحت عنوان هیچ برند دیگری فعالیت ندارند و به صورت موقت به کار خود پایان خواهند داد.

تایید توقف فعالیت تریتکس توسط تیم پشتیبانی این صرافی
تایید توقف فعالیت تریتکس توسط تیم پشتیبانی این صرافی

کاربران دارایی خود را خارج کنند

علیرغم اینکه تریتکس هنوز اطلاعیه دیگری در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر نکرده، توصیه می‌کنیم تا روز چهارشنبه، ۵ اردیبهشت ماه (موعد اعلام شده در پیام متنی) هرچه سریع‌تر دارایی تومانی و رمزارزی خود را برداشت کرده و به کیف پول شخصی یا سایر صرافی‌ها منتقل نمایید.

پاسخ رسمی صرافی به میهن بلاکچین

پس از انتشار این خبر در رسانه میهن بلاکچین، پاسخ مدیران صرافی تریتکس در جهت شفاف سازی بیشتر در مورد تعلیق فعالیت‌های خود به میهن بلاکچین به شرح زیر است:

کاربرانی که در صرافی ما حساب داشتند در زمان ورود به پنل کاربری خود، در قالب یک اطلاعیه از تعلیق فعالیت و مهلت برداشت دارایی از صرافی با خبر شده‌اند. همچنین ما به کاربران خود از طریق پیام کوتاه، این خبر را اطلاع رسانی کرده‌ایم.

تصویر زیر، اطلاعیه‌ای است صرافی تریتکس در پنل کاربری به کاربران خود نمایش داده است:

اطلاعیه تعلیق فعالیت صرافی تریتکس در سایت صرافی
منبع: صرافی تریتکس

مدیریت صرافی همچنین به میهن بلاکچین گفت:

با توجه به نقد وارده از سمت میهن بلاکچین در راستای اطلاع‌رسانی، همکاران من در شبکه‌های اجتماعی صرافی تریتکس در روزهای آینده به این مشکل پیش آمده اشاره خواهند کرد. همچنین این تعلیق فعالیت صرفا مربوط به پلتفرم معاملاتی ما (3tex.io) بوده و این اتفاق روی سایر فعالیت‌های ما تاثیری نخواهد داشت.

طبق اعلام صرافی مهلت برداشت دارایی کاربران تا تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ خواهد بود. در نتیجه مجددا به کاربران پیشنهاد می‌کنیم تا تاریخ اعلام شده، دارایی خود را از صرافی خارج کنند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا