اخبار خارجی

آغاز فصل آلتکوین ها؟ عملکرد بهتر آلتکوین ها نسبت به بیت کوین

به نظر می‌رسد افزایش اخیر قیمت بیت کوین به بالاتر از ۱۰,۰۰۰ دلار روند صعودی جدیدی ایجاد کرده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها با افزایش های پارابولیک مواجه شده اند و یادآور روند صعودی سال ۲۰۱۷ می‌باشد.

وضعیت بازار کاملا مشخص است، در حالی که آلتکوین های مهمی نظیر تزوس بدون آنکه محرک های تکنیکال یا فاندامنتال بزرگی داشته باشند شاهد افزایش قیمت غیرمنطقی بوده‌اند.

به علاوه، به نظر می‌رسد که این فصل آلتکوین های کنونی در مراحل اولیه خود قرار دارد، به طوری که اطلاعات نشان می‌دهد بعضی از ارزهای دیجیتال در اوایل ماه جاری عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته اند.

شروع فصل آلتکوین ها با روند صعودی پارابولیک ارزهای دیجیتال برتر

اگرچه بازار نزولی سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۸ منجر به این موضوع شد که بسیاری از سرمایه گذاران معتقد باشند که ارزهای دیجیتال کوچکتر هرگز شاهد روند صعودی چشمگیر نخواهند بود، اما چند هفته گذشته احساس خوش بینان مجددا در بین سرمایه گذاران احیا شده است.

اکنون به نظر می‌رسد بیت کوین جای پای خود را در محدوده قیمت ۵ رقمی محکم کرده است و ثبات کنونی آن باعث شده است که سرمایه گذاران با اعتماد بیشتری به وضعیت های معاملاتی آلتکوین های مهم وارد شوند.

در حال حاضر تقریبا تمام آلتکوین های برتر طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش قیمت بوده‌اند، به طوری که قیمت XRP و اتریوم به ترتیب ۱۳ و ۱۰ درصد رشد را ثبت کرده است.

هرچند بیشترین افزایش قیمت متعلق به تزوس بوده است، اما در حال حاضر این ارز با کاهش روبرو شده است.

یکی از تحلیلگران برتر ارز دیجیتال در توییتر به اسم بیگ چدز (Big Cheds) درباره روند صعودی چشمگیر تزوس توییت کرده و به نموداری اشاره کرده است که اهمیت روند صعودی پارابولیک را نشان می‌دهد.

وی نوشت: نمودار قیمت روزانه تزوس، افزایش دیوانه‌وار ۱۰ درصدی آن طی ۳ ساعت گذشته.

فصل آلتکوین ها تازه شروع شده است

اگرچه ممکن است روند صعودی بزرگ از ابتدای سال ۲۰۲۰ تاکنون باعث شده باشد که بعضی از سرمایه گذاران فکر کنند فرصت کسب سود چشمگیری را از دست داده اند، اما این نکته قابل ذکر است که عملکرد بهتر آلتکوین ها نسبت به بیت کوین تازه از چند روز گذشته شروع شده است.

یکی از تحلیلگران برجسته ارزهای دیجیتال به اسم MoinOverlord این موضوع را در توییت اخیر خود توضیح داده و به نمودار افزایش قیمت ارزهای دیجیتال برتر در ماه فوریه اشاره کرده است.

وی در توییتر نوشت: آلتکوین ها از ابتدای ماه فوریه برگشته اند. الان چه فصلی است؟

هفته های آتی مشخص خواهد کرد که آیا روند صعودی کنونی از بین خواهد رفت یا شروع روند صعودی کلان است.

یکی از عوامل مهمی که باید در نظر داشت فاندامنتال آلتکوین ها نسبت به بیت کوین است. اگر آلتکوین های بتوانند فاندامنتال های قوی و توسعه های بهتری نسبت به بیت کوین داشته باشند می توان گفت که فصل آلتکوین ها آغاز شده است.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا