اخبار اتریوم

تایید ETFهای اسپات اتریوم به بعد از ۱۸ تیر ماه موکول شد

کمیسیون بورس و ارواق بهادار آمریکا (SEC) فرم‌های S-1 را به متقاضیان ETF اسپات اتریوم بازگردانده است و از آنها خواسته مشکلات را برطرف کرده و مجددا این فرم‌ها را ثبت کنند. گفتنی است این اصلاحات محدود هستند و به گفته یکی از منابع، قبل از اینکه این فرم‌ها تایید شوند، این فرآیند حداقل یک دور دیگر باید طی شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، فرم‌های S-1 را در آخرین دور قبل از اجرایی شدن و تایید آن‌ها به شرکت‌های متقاضی بازگردانده است. به گفته منبعی در یکی از این شرکت‌ها، اصلاحات اعمال شده در این فرم‌ها ملایم هستند و از صادرکنندگان خواسته شده است تا آن‌ها را اعمال کرده و فرم‌ها را تا ۸ جولای (۱۸ تیر) مجددا ارسال کنند.

تایید ETFهای اسپات اتریوم با تاخیر افتاد

این منبع خاطرنشان کرد وقتی فرم ها دوباره تحویل داده شوند، این پرونده نهایی نخواهد بود. این بدان معناست که حداقل یک دور دیگر از بررسی پرونده‌ها قبل از اینکه ETFها بتوانند در نهایت معاملات خود را شروع کنند، وجود دارد.

فرم‌های S-1 دومین بخش از یک فرآیند دو مرحله‌ای برای فعال شدن ETFها هستند. در بخش اول، فرم‌های 19b-4 در ماه می قبل از یک ضرب‌الاجل کلیدی تصویب شد. با این حال، فرم‌های S-1 محدود به هیچ ضرب‌الاجل خاصی نیستند و به سرعت عمل SEC بستگی دارند که چطور به آن‌ها رسیدگی کند.

در حالی که پیش از این، گزارش‌هایی مبنی بر احتمال تایید ETFهای اسپات اتریوم در ۴ جولای مطرح شده بود، اکنون این موضوع دیگر قابل بحث نیست. همچنین، شرکت‌های متقاضی نیز هنوز از زمان عرضه ETFها آگاه نیستند. آنها تنها زمانی تصویر واضح‌تری خواهند داشت که SEC به آنها مهلتی برای تحویل پرونده‌های نهایی بدهد.

گری گنسلر، رییس SEC قبلا گفته بود که تاییدیه‌های ETF اتریوم ممکن است «در طول تابستان امسال» انجام شود، اما هیچ جدول زمانی واضح‌تری ارائه نکرد.

منبع
دبلاک

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا