اخبار آلتکوین

الماس بیت کوین درخشید؛ افزایش قیمت ۱۰۲% تنها در یک هفته!

بیت کوین دایموند (BCD) در هفت روز گذشته بالغ بر ۱۰۲ درصد و در بیست و چهار ساعت گذشته ۸۰ درصد افزایش قیمت داشته است. افزایش ناگهانی این کوین، بسیاری از معادلات بازار را برهم ریخت و باعث نظریه های فراوانی در رابطه با علت این افزایش شد.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

بیت کوین دایموند (BCD) یکی از فورک های بیت کوین است. هدف ایجاد چنین کوینی، بهبود سرعت انجام تراکنش های گوناگون نسبت به بیت کوین بوده است. در لیست HIBTC این کوین به عنوان یکی از موثرترین پلتفرم های داد و ستد ارزهای دیجتالی در جهان قرار گرفته است. اگرچه این کوین شاهد افزایش قیمت قابل توجهی را بوده است ولی کاهش های ناگهانی و چشم گیر آن باعث شد که اعتراض های گوناگونی را از سوی کاربران به همراه داشته است. این کوین با نوسان شدیدی در هفت روز گذشته بین ۱.۹۰ تا ۱۰.۵۳ دلار روبرو شده است. علت اصلی این نوسانات هنوز کشف نشده است. برخی از کاربران اعتقاد دارند که این نوسان ماحصل اضافه شدن به اکسچنج HIBTC است. اما اکثریت کاربران معتقدند که دلیل این نوسانات به شرکت Binance مربوط است.

براساس سایت CoinMarketCap، این کوین در اکسچنج Binance به ارزش ۱۷ دلار خرید و فروش می شود، در حالی که ارزش این کوین در بازار ۴ دلار است. به علاوه این کوین به ارزش ۸.۹۵ دلار در اکسچنج HUOBI خرید و فروش می شود و با ۵۷۹۹۰۲ دلار بیشترین حجم مبادلاتی را به خود اختصاص داده است.

سیمباس کاربر Reddit اذعان کرد که:

این افزایش ها و کاهش ها یک کلاهبرداری است. این کوین در بقیه اکسچنج ها بلاک شده است تا از خرید آن جلوگیری شود.

رونی نیز به عنوان یکی دیگر از کاربران Reddit بیان کرد که:

این کوین چیزی جز ششمین انشعاب (فورک) بیت کوین نیست. ناگهان ۸۰ درصد افزایش می یابد و به همان میزان کاهش می یابد. این در حالی است که یکی از مشکلات وبسایت آن، رعایت نشدن زبان انگلیسی حتی در حد پایه ای است. چرا کسی با توجه به این بی ثباتی هنوز از این ارز دیجیتالی استفاده می کند؟ بیایید یک ماشین با بیت کوین دایموند بخریم … نه صبر کنین قیمت دو برابر شد. این کوین بیشتر از چیزی که بنظر می رسد کارایی ندارد.

براساس سایت CoinMarketCap، بیت کوین دایموند (BCD) به ارزش ۴.۱۵ دلار در بازاری به ارزش ۶۳۹ میلیون دلار در حال داد و ستد است و هم چنین در یک ساعت گذشته ۱ درصد افزایش داشته است.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا