اخبار خارجی

استیبل کوین ترکیه‌ای BiLira به صرافی بیترکس راه پیدا کرد!

استیبل کوین با پشتوانه لیر ترکیه به اسم BiLira اکنون در صرافی بیترکس برای انجام معاملات در دسترس قرار دارد.

کاربران اکنون می‌توانند از توکن‌های ERC-20 استیبل کوین BiLira برای خرید بیت کوین و USDT در صرافی بیترکس استفاده کنند.

در این خصوص اعلام شده است که در حال حاضر ۲۰ میلیون توکن BiLira عرضه شده است. توکن‌های TRYB به محض واریز پول صادر می‌شوند و قبل از صدور نیز، فرآیند تایید و احراز هویت انجام می‌شود. سپس کاربران می‌توانند توکن‌های خود را با پرداخت ارز سنتی دریافت کنند و به شبکه انتقال دهند.

تیم توسعه‌دهنده Bi‌Lira بیان کرده است که کشورهایی نظیر ترکیه، به دلیل اقتصاد شکننده خود و مشکلاتی که در زمینه نقدینگی دلار آمریکا وجود دارد، رویکردی متفاوت نسبت به ارزهای دیجیتال دارند. این تیم پیش‌بینی کرده است که تمام کشورها استیبل کوین با پشتوانه ارز سنتی خود را خواهند داشت.

استیبل کوین bilira

ویدال آردیتی (Vidal Arditi) مدیر ارشد عملیاتی BiLira گفته است:

استیبل کوین با پشتوانه لیر ترکیه درگاهی برای افراد آشنا به ارز دیجیتال در ترکیه به امور مالی نسل بعد خواهد بود و به لطف عدم وابستگی به ساختارهای متمرکز، آزادی بیشتری را برای کاربران به همراه خواهد داشت.

وی افزود:

فهرست شدن BiLira در صرافی‌های جهانی ارز دیجیتال به مردم ترکیه امکان خواهد داد تا در اقتصاد جهانی مشارکت داشته باشند. هم‌چنین، مسیر مالی جایگزینی بین شهروندان ترکیه در سایر کشورها و خانواده آنها در داخل کشور ترکیه ایجاد خواهد کرد.

تام آلبرایت (Tom Albright) گفت BiLira یک مسیر ورودی مطمئن برای خرید ارزهای دیجیتال با لیر ترکیه برای ۸۰ میلیون نفر است. وی برنامه‌های این شرکت برای کاربران کشور ترکیه را اینطور عنوان کرد:

با افزایش روزافزون سرمایه‌گذاری مردم و علاقه آنها به ارزهای دیجیتال، با همکاری BiLira در نظر داریم تا خدمات مالی بیشتری به بازار ترکیه ارائه دهیم.

در ماه می، BiLira در صرافی قراردادهای آتی BTSE فهرست شد. ویدال آردیتی در آن زمان گفت که شهروندان ترکیه از ارزهای دیجیتال برای انجام معاملات و محافظت از سرمایه خود استفاده می‌کنند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا