آموزشیتحلیل فاندامنتال

تحلیل بنیادی (فاندامنتال) شبکه کاردانو و ارز دیجیتال ADA

کاردانو (Cardano) یک شبکه مبتنی بر بلاکچین است که توسط چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، یکی از بنیانگذاران اتریوم بنیان نهاده شد تا «ارایه یک اکوسیستم متعادل‌تر و پایدارتر» برای دنیای ارزهای دیجیتال باشد. طبق گفته تیم این پروژه، ADA تنها کوینی است که با یک فلسفه علمی و رویکرد تحقیقاتی ایجاد شده است.

اما در این ویدئو به چیستی و چگونگی کاردانو نپرداختیم و سعی کردیم به صورت بنیادی و تحلیلی؛ بر اتفاقات این پروژه نگاهی داشته باشیم. در تحلیل خبر هفته گذشته؛ ما مفهوم فاندامنتال و اینکه این تحلیل در دنیای ارزهای دیجیتال چه اهمیتی دارد صحبت کردیم. برای یک سرمایه گذاری موفق باید علاوه بر تحلیل تکنیکال یک ارز؛ حتما تحلیل فاندامنتال نیز داشته باشیم تا بتوانیم با امن ترین حاشیه ممکن؛ سرمایه گذاری خود را انجام دهیم.

 

تحلیل فاندامنتال کاردانو

در ویدئو سعی کردیم به نکات اساسی پروژه کاردانو بپردازیم و فاکتورهای لازمه برای یک پروژه را در مورد کاردانو بررسی کردیم و نتیجه گیری کردیم این پروژه چه نقاط مثبت و منفی دارد. موارد مهم بررسی شده در ویدئو:

  • مارکت کپ کاردانو 
  • موجودی کل و تعداد کوین های در چرخه (تعداد کل موجودی کوین های کاردانو به میلیارد است که به اشتباه در ویدئو به میلیون گفته شده) 
  • حجم ترید کوین ADA
  • بنیان گذار و اعضای تیم کاردانو
  • معایب و موانع پیش روی کاردانو 
  • نقشه راه و آینده کاردانو در سال ۲۰۲۰

نتیجه گیری

در نهایت میتوان گفت با دیدن این ویدئو نسبتا طولانی؛ دید جامعی راجع به کاردانو به دست خواهید آورد که میتواند به شما کمک کند تا تصمیم درستی برای سرمایه گذاری روی این پروژه داشته باشید. لازم به ذکر است ممکن است به دلیل حجم بالای اطلاعاتی که در ویدئو داده شده است؛ بعضی از نکات این پروژه از قلم افتاده باشد. بنابراین میتوانید سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

در ویدئو اطلاعاتی داده شده که به دلیل عدم تطابق زمانی؛ ممکن است اعدادی که میبینید با آماری که تحلیلگر میگوید یکی نباشد. پیشنهاد میکنیم در حین تماشای ویدئو حتما به منابع و سایت های مذکورسر بزنید و اعداد و ارقام لحظه ای را مشاهده کنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

20 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا