اخبار بلاکچیناخبار عمومی

شرکت تحلیل داده چینالیسیس از لایتنینگ پشتیبانی می‌کند

شرکت تحلیل داده چینالیسیس اعلام کرد که از ماه فوریه پشتیبانی از شبکه لایتنینگ را آغاز خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از بلاک کریپتو، سازگاری با شبکه لایتنینگ از ماه فوریه برای مشتریان نرم‌افزار KYT در دسترس خواهد بود. این نرم‌افزار این امکان را برای ارائه‌دهندگان خدمات دارایی‌های مجازی مانند صرافی‌ها فراهم می‌کند تا تراکنش‌های پرخطر و فعالیت‌های غیرقانونی را شناسایی نمایند.

چینالیسیس در بیانیه‌ای در رابطه با استفاده از شبکه لایتنینگ برای نرم‌افزار KYT گفت:

اکنون، ارائه‌دهندگان خدمات دارایی‌های مجازی می‌توانند برای واریز و برداشت بیت کوین از نود لایتنینگ استفاده کنند.

چینالیسیس بزرگ‌ترین شرکت تجزیه‌وتحلیل داده‌های بلاک چین است. پیش از این نیز وزارت خزانه‌داری آمریکا برای تحریم حساب‌های صرافی روسی، از آدرس کیف پول‌هایی که چینالیسیس به شناسایی آنها کمک کرده بود استفاده کرده است.

در توییتر اعتراضات زیادی نسبت به این اقدام عنوان شده است. کاربران در زیر پست خبری چینالیسیس عنوان کرده‌اند که «هیچ کسی به شما متصل نخواهد شد؛ چرا باید به یک سیستم نظارتی وصل شویم؟». کاربر دیگری با اشاره به مخفی کردن پاسخ‌ها در توییتر عنوان کرده است چرا پاسخ‌ها را محدود کرده‌اید؟ چرا درباره موضوع به این مهمی اجازه شفاف سخن گفتن نمی‌دهید؟ چرا اینقدر به سانسور علاقه‌مندید؟

منبع
theblockcrypto

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا