اخبار خارجی

رشد ۲۶٪ کاردانو؛ لیست شدن ADA در صرافی Coinbase Pro

بعد از اعلام خبر اضافه شدن ADA ارز دیجیتال بومی شبکه کاردانو به صرافی Coinbase Pro، قیمت این ارز حدود ۲۶٪ افزایش پیدا کرد. این صرافی در خبری اعلام کرد اگر شرایط نقدینگی مساعد فراهم آید رمز ارز ADA را به لیست ارزهای خود اضافه می‌کند.

صرافی Coinabse بزرگ‌ترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال در آمریکا اعلام کرد که کوین ADA را به نسخه Coinbase Pro اضافه خواهد کرد. قابلیت واریز این رمز ارز به پلتفرم راه‌اندازی شده است و امکان معامله آن از روز ۱۸ مارس وجود دارد.

معاملات در این صرافی به شرطی آغاز می‌شود که شرایط نقدینگی فراهم باشد. به این معنا که ارز دیجیتال ADA به اندازه کافی در این پلتفرم عرضه شود. زمانیکه این شرایط فراهم باشد، Coinbase Pro جفت ارزهای معاملاتی ADA/USD, ADA/BTC, ADA/EUR و ADA/GBP را عرضه می‌کند. دفتر سفارشات نیز در سه مرحله post only و Limit only و full trading راه‌اندازی می‌شود.

صرافی Coinbase اعلام کرده است که اگر هرکدام از این دفتر سفارشات، شرایط لازم برای انجام معاملات سالم و منظم را نداشته باشد، شرکت اختیارات لازم برای ادامه دادن آن بازار و یا تعلیق معاملات آن را در اختیار دارد.

لازم به یادآوری است که ارز دیجیتال ADA تنها در Coinbase Pro در دسترس خواهد بود و این ارز در Coinbase.com و سایر نرم‌افزارهای موبایلی آن عرضه نشده است.

علاوه بر این صرافی Coinbase Pro در ابتدا برای برداشت ارز دیجیتال ADA تنها از آدرس‌های Shelley پشتیبانی می‌کند. این آدرس‌ها با addr1 شروع می‌شوند. به زودی پشتیبانی کامل از تمام آدرس‌ها فراهم می‌شود.

نمودار قیمت کاردانو

اگرچه لیست شدن ADA با محدودیت‌هایی همراه بود، با این حال این خبر تاثیر بسزایی در قیمت این ارز دیجیتال داشت. روز گذشته هر واحد کوین ADA به قیمت ۱.۰۲ الی ۱.۰۷ دلار معامله می‌شد که پس از اعلام این خبر قیمت آن حدود ۲۶٪ رشد پیدا کرد. در زمان نگارش این خبر قیمت ارز دیجیتال ADA معادل ۱.۲۹ دلار است.

ارز دیجیتال ADA در حال حاضر در جایگاه سوم بزرگ‌ترین ارزهای بازار بر اساس ارزش بازار قرار دارد. این رمز ارز به تازگی به سرویس نرم‌افزاری ترمینال بلومبرگ نیز اضافه شده است و در دسترس تریدرهای حرفه‌ای قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا