اخبار خارجی

صرافی‌ها بیشتر از همیشه بیت کوین در اختیار دارند! کوین‌بیس به یک میلیون بیت کوین نزدیک می‌شود!

صرافی ارز دیجیتال آمریکایی کوین بیس به زودی یک میلیون بیت کوین در کیف پول های آفلاین خود در اختیار خواهد داشت.

طبق اطلاعات منبع خبری لانگ هش (Longhash) که در تاریخ ۲۳ ژانویه عرضه شده است، کیف پول های آفلاین کوین بیس تا تاریخ ۱ ژانویه تقریبا ۹۷۰,۰۰۰ بیت کوین در اختیار داشتند.

فاصله اندک کوین بیس با یک میلیون بیت کوین

اگر رشد فعلی کوین بیس ادامه داشته باشد، این شرکت تا ماه فوریه به یک میلیون بیت کوین دست خواهد یافت.

این روند بیانگر افزایش تمایل به تعامل با بیت کوین از طریق صرافی ها است؛ به طوری که اعداد و ارقام مرتبط با کوین بیس شامل سرمایه گذاران خصوصی و سازمانی است.

طبق گزارش کوین تلگراف، اقدامات اخیر برای ارزیابی رفتارهای سازمانی در خصوص  ذخیره سازی بیت کوین خاطر نشان کرده است که صرافی ها، روش منتخب سرمایه گذارها هستند.

اکنون علیرغم وجود موارد بسیار زیاد هک شدن صرافی ها و سایر خطرات اعتماد به اشخاص ثالث در خصوص ارزهای دیجیتال، به نظر می‌رسد که مشتریان هم چنان ترجیح می‌دهند که سرمایه و ارزهای دیجیتال را خودشان در اختیار نداشته باشند و آنها را کنترل نکنند.

مارتی بنت (Marty Bent) میزبان پادکست داستان هایی از ارزهای دیجیتال، در تحلیل ارقام اخیر مربوط به کوین بیس گفت:

افراد و سازمان های بیشتری باید یاد بگیرند که چگونه دارایی خود را تحت کنترل داشته باشند.

نادیده گرفته شدن گواه اثبات کلیدها

لانگ هش خاطرنشان کرده است که صرافی کوین بیس با ۳۰ میلیون کاربر، بزرگترین صرافی از لحاظ دارایی بیت کوین است، اما اکثر پلتفرم های معاملاتی بزرگ شاهد افزایش موجودی بیت کوین خود هستند.

طرفداران ارزهای دیجیتال مدت هاست از این موضوع که در خصوص سرمایه خود به فرد دیگری اعتماد کنند رنجیده خاطر شده اند، زیرا این موضوع معادل با بانکداری متمرکز است.

یکی از اقدامات برای تشویق دارندگان بیت کوین برای خارج کردن کوین های خود از صرافی ها و قرار دادن آنها در کیف پول تحت کنترل خود افراد، اکنون سال دوم حضور خود را می‌گذراند.

علیرغم اقدامات عمومی در خصوص گواه اثبات کلیدها (Proof of Keys)، تحلیل کیف پول صرافی ها که از ثروتمندترین آدرس های بیت کوین هستند نشان می‌‌دهد که رویداد اخیر در تاریخ ۳ ژانویه باعث برداشت گسترده نشده است.

لانگ هش در پایان افزود: به نظر می‌رسد تسلط و رشد تدریجی کوین بیس به دلیل آن است که سهم عمده ای از سرمایه گذاران بلندمدت و سازمانی را به خود جلب می‌کند، سرمایه گذارانی که نگرانی کمتری در خصوص نوسان کوتاه مدت قیمت ها دارند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا