اخبار خارجی

بنیان گذار معروف EOS به دنبال پروژه ای جدید برای شرکت ها بدون نیاز به توکن!

دنیل لاریمر (Daniel Latimer) یکی از بهترین و بزرگترین توسعه دهندگان بلاک‌ چین همواره جامعه جهانی ارز دیجیتال را با ایده های فوق العاده خود به هیجان انداخته است.

به نظر می‌رسد که شاهد دستاورد بعدی او در ارتباط با دیتابیس های تجارت محور خواهیم بود.

دیتابیس ها به توکن نیاز ندارند

طبق گفته لاریمر، وی تصمیم گرفته است تا از نرم افزار متن باز EOS.IO به همراه دیتابیس ها استفاده کند زیرا این نرم افزار بازده (۰.۵ ثانیه برای هر تراکنش) و قابلیت فعالیت بدون حضور توکن را دارد.

لاریمر در این خصوص گفت:

این مکانیزم مطابق با منطق قطعی تجاری عمل خواهد کرد و از حسابرسی و قابلیت پیگیری جزییات تراکنش ها پشتیبانی می‌کند. هر دوی این ویژگی ها، مزایای بسیار زیادی برای ساماندهی پردازش های تجاری دارد.

این نکته قابل ذکر است که لاریمر در مصاحبه اخیر خود به افزایش ظرفیت دیتابیس به عنوان یکی از پیشرفت های مهم برای EOS.IO اشاره کرده است.

راهکار چندزنجیره ای

توسعه جدیدی که لاریمر معرفی کرده است، عملکرد ۴ زنجیره جداگانه را که با یکدیگر در ارتباط هستند، ترکیب خواهد کرد. در ارتباط این زنجیره ها، پیام ها در سراسر زنجیره ها ارسال و تایید خواهند شد. در حال حاضر، لاریمر و تیم او در صدد بهبود و ارتقای اجرای تعامل این زنجیره ها هستند. وی رویکرد خود را اینگونه توصیف کرد که:

آینده یک دنیای چندزنجیره ای است.

 

دنبال کنندگان توییتر لاریمر از این معرفی استقبال کردند. بسیاری از صاحب نظران اذعان داشتند که نرم افزار EOS.IO برای برنامه های سطح شرکتی طراحی شده است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا