اخبار خارجی

رتبه بندی Weiss: اتریوم صنعت ارزهای دیجیتال را رو به جلو حرکت می دهد

اوایل هفته جاری، آنتونی پامپلیانو سرمایه گذار و یکی از گاوهای بیت کوین در خبرنامه روزانه خود بیان کرد که معتقد بودن به این موضوع که اتریوم یک نوع پول است اشتباه می‌باشد.

این حرف باعث ایجاد بحث داغی بین پامپلیانو و طرفداران اتریوم و دیفای بر بستر اتر شد.

اکنون آژانس رتبه بندی وایس که یکی از آژانس های مالی برجسته است از نقش اتریوم در صنعت ارز دیجیتال حمایت کرده است.

آژانس رتبه بندی وایس در برابر پامپلیانو

آژانس رتبه بندی وایس (Weiss) مستقیما به پامپلیانو اشاره نکرده است. موضع این آژانس مالی، محافظت از دومین بلاک چین برتر و کوین اتر است. آژانس رتبه بندی وایس کسانی که آمریکا را به ایجاد دلار دیجیتال تشویق می‌کنند و از کشور چین به دلیل توسعه ارز ملی دیجیتال خود تعریف می‌کنند را سرزنش می‌کند، زیرا این افراد به جای ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز از ارزهای دیجیتال متمرکز حمایت می‌کنند.

این آژانس هم چنین گفته است که اتریوم باعث می‌شود که صنعت ارزهای دیجیتال رو به جلو حرکت کند. اکثر پروژه های کنونی ارز دیجیتال نظیر بایننس، ترون، EOS و بسیاری از پروژه های دیگر ابتدا بر بستر این ارز دیجیتال ایجاد شده اند.

آژانس رتبه بندی وایس خاطرنشان کرده است که بلاک چین اتریوم و کوین اصلی آن (اتر) برای ایجاد پروژه ها و هم چنین معاملات مناسب هستند. این آژانس بیان کرده است:

افرادی را مشاهده کرده ایم که اتریوم را یک ارز سنتی خوانده اند، در حالی که از دولت ها برای معرفی ارزهای دیجیتال خود تعریف می‌کنند. در حال حاضر، اتریوم اصلی ترین پروژه ای است که صنعت ارز دیجیتال را به جلو حرکت می‌دهد. اتریوم برای ایجاد پروژه ها و هم چنین انجام معاملات مناسب است.

نهنگ ها در حال خرید اتر

اوایل هفته جاری، آژانس تحلیلی سنتیمنت (Sentiment) اطلاعاتی را به اشتراک گذاشت که بیان می‌کردند نهنگ های ارز دیجیتال جمع آوری و انباشت اتر را شروع کرده اند.

۱۰۰ دارنده برتر اتر مجددا شروع به تصاحب درصد بیشتری از کل موجودی این ارز دیجیتال کرده اند.

بسیاری از افراد منتظر افزایش قیمت این ارز دیجیتال به رکورد جدیدی در سال جاری می‌باشند. این موضوع عمدتا به دلیل پیشرفت سریع برنامه های غیرمتمرکز دیفای بر بستر اتریوم و مقدار اتر مسدود شده در آنها است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا