اخبار اتریوماخبار بلاکچین

نهنگ‌های میلیونر اتریوم ۳۹ درصد بازار را در دست دارند

در حال حاضر بزرگ‌ترین کیف پول‌های اتریوم ۳۹.۲٪ از کل اتریوم بازار را در اختیار دارند. همین امر باعث شده‌ است قیمت اتریوم به سمت ۲۷۰۰ دلار حرکت کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از u.today سنتیمنت آژانس معروف تحلیل و بررسی داده‌های بلاکچین در توییتر اعلام کرد نهنگ‌های بازار در حال خرید اتریوم هستند. خرید سنگین آن‌ها در روز یکشنبه باعث شد، قیمت اتریوم به ۲۶۹۱ دلار برسد. در زمان نگارش این خبر بزرگ‌ترین آلتکوین بازار به قیمت ۲۶۰۱ دلار خرید و فروش می‌شود.

تحلیل وندور از کیف پول‌های نهنگ‌ها

این آژانس نموداری منتشر کرده است که سهم نهنگ‌ها (طبقه میلیونر) از میزان اتریوم موجود در بازار را نشان می‌دهد. بنابر داده‌های سنتیمنت کیف پول‌های طبقه میلیونر که هرکدام از ۱۰۰۰ تا ۱۰۰،۰۰۰ ETH را در اختیار دارند، ۳۹.۲٪ از کل موجودی اتریوم را شامل می‌شوند. این بیشترین میزان مالکیت آنها در سه ماهه گذشته از ۱۲ می تاکنون است.

تغییر قیمت اتر در سایه آپدیت هارد فورک لندن

قیمت دومین رمز ارز معروف جهان به‌واسطه نزدیک شدن به زمان پیاده‌سازی هارد فورک لندن، افزایش یافته است. این آپدیت قرار است ۴ آگوست (۱۳ مرداد) و در بلاک ۱۲,۹۶۵,۰۰۰ انجام شود.
این به‌روز رسانی بزرگ و مورد انتظار بخشی از انتقال شبکه اتریوم از الگوریتم گواه اثبات کار (POW) به الگوریتم اجماع گواه اثبات سهام (POS) است. بسیاری از بلاکچین‌های معروف مانند بیت کوین، لایت کوین و دوج کوین از الگوریتم POW استفاده می‌کنند. اتریوم در حال حاضر از این الگوریتم استفاده می‌کندو با پیاده‌سازی هاردفورک لندن یک قدم به گواه اثبات سهام نزدیک‌تر می‌شود.

به نظر شما پیاده‌سازی هاردفورک لندن به چه میزان در قیمت اتریوم تاثیرگذار خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
u.today

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا