مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ بیت کوین بی حد و مرز است!

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. در این قسمت، آنتونی توضیحاتی در مورد بی حد و مرز بودن بیت کوین و اینکه این ارز دیجیتال بدون هیچ مکانی است صحبت می کند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

 

آنتونی در این کنفرانس در مورد اینکه بیت کوین بدون حد و مرز است صحبت می کند. بلاکچین، تکنولوژی زیرساخت بیت کوین در واقع دفتر کلی است که تمام اطلاعات را بر روی خود ذخیره می کند و این اطلاعات همیشه در همانجا ذخیره می ماند. در واقع بیت کوین شما همیشه بر روی بلاکچین است و هیچ جایی نمی رود. اگر قصد حمل بیت کوین داشته باشید به تنها چیزی که نیاز دارید کلیدهای رمزنگاری شده است؛ زیرا بیت کوین به صورت اطلاعات بر روی بلاک چین وجود دارد. این قابلیت بیت کوین توانایی حمل پول بیشتر را برای افراد فراهم می کند.

بدین صورت وقتی شما به جایی سفر می کنید نه تنها هر میزان پولی که بخواهید می توانید به صورت بیت کوین همراه خود داشته باشید، بلکه می توانید از هر جای دنیا به بیت کوین خود دسترسی داشته باشید. به همین دلیل بیت کوین بی حد و مرز است زیرا به هیچ مکانی محدود نمی شود و نمی توان دسترسی به آن را متوقف کرد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا