مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ رسیدن قیمت بیت کوین به صفر دلار خیال محض است!

در مقاله های هر هفته با آنتونی، ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را در خصوص ارزهای دیجیتال و بلاکچین منتشر می کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. در این قسمت، آنتونی توضیحاتی در مورد نگرانی در خصوص آینده بیت کوین و اینکه قیمت این ارز دیجیتال محال است که به صفر دلار برسد صحبت می کند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

در این ویدیو آنتونی به سوال یکی از کاربران در خصوص اینکه آیا او هم تا به حال در مورد آینده بیت کوین نگران بوده است سوال می پرسد و آندرس آنتونوپولوس به این سوال پاسخ می دهد که بله وی نیز در خصوص آینده بیت کوین نگران بوده است. زمانی که صرافی Mt.Gox اعلام ورشگستگی می کند و قیمت بیت کوین کاهش می یابد او نیز نگران آینده بیت کوین بوده است. وی این موضوع را مطرح می کند با وجود اینکه او هم در خصوص آینده بیت کوین نگران بوده اما قصد دست کشیدن از این کوین را ندارد و جز افرادی است که در خصوص بیت کوین تسلیم نمی شود.

به نظر آنتونی حتی اگر شرایط بیت کوین به نحوی باشد که قیمت این ارز دیجیتال با کاهش های زیادی هم روبرو شود؛ اما این کوین راهی را شروع کرده است که ما هیچ تصوری نداریم تا چندین سال آینده چه تغییرات بزرگی را به همراه خواهد داشت و حتی اگر بیت کوین از بین برود، پروژه های زیادی هستند که می توانند ادامه دهنده راه بیت کوین باشند و دنیای ما را دگرگون کنند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا