مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ چه کسی ارزش بیت کوین را تعیین می کند؟

در سری مقالات هر هفته با آنتونی سعی کردیم ویدیوهای آموزشی از سخنان آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را برای شما آماده کنیم تا هم با علم این حوزه بیشتر آشنا شوید و هم درک و شناخت بیشتری از بیت کوین و حوزه کریپتو داشته باشید.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

آندرس آنتونوپولوس یکی از افراد معروف و شناخته شده در این حوزه می باشد که در سال ۲۰۱۱ با بیت کوین آشنا شد. وی نویسنده کتاب سلطه بر بیت کوین و اینترنت پول می باشد. آندرس همچنین مجری پادکست  Let’s Talk Bitcoin است. مدرک تحصیلی وی علوم کامپیوتر و ارتباطات داده و سیستم های توزیع شده از دانشگاه کالج لندن می باشد. از سال ۲۰۱۱ به بعد آندرس آنتونوپولوس شیفته بیت کوین شد و کار خود را رها کرد و به آموزش بیت کوین اختصاص داد. وی شروع به صحبت و تدریس در خصوص بیت کوین و علم آن کرد و کنفرانس هایی برای آگاهی رسانی به مردم تشکیل داد. از آن زمان تا به حال آندرس چندین کتاب نوشته است که به آموزش علم بیت کوین اختصاص دارد.

در این ویدیو آندرس آنتونوپولوس به سوال فردی که می پرسد چه کسی ارزش بیت کوین را دستکاری می کند و ارزش بیت کوین را چه چیزی تعیین می کند پاسخ داده است و بیان می کند که بیت کوین به دلیل ارزش بازار کمی که دارد می تواند توسط نهنگ ها و معامله کنندگان بزرگ دستکاری شود و هر کسی می تواند بر ارزش بیت کوین تاثیر بگذارد. اما بزرگترین ویژگی که بیت کوین نسبت به دیگر بازارها دارد این است که بازار بیت کوین تقریبا ۱۰ سالی است که به طور مداوم و بین المللی در حال معامله است و هیچ تعطیلی یا توقفی در این بازار رخ نمی دهد. وی به این موضوع نیز اشاره می کند که بازار بیت کوین نوسان دارد اما نوسان آن بیشتر به سمت روند صعودی متمایل است تا روند نزولی. همانطور که مشاهده می کنید بیت کوین طی گذشت سال ها توانسته قیمت خود را افزایش دهد و با وجودی که نوسان قیمت در این کوین موجود است اما این کوین طی همین نوسان ها نیز در سود دهی قرار داشته است و کسانی که از سال ۲۰۰۹ با این کوین آشنا شده اند قطعا سودهای زیادی را شاهد بوده اند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا