مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ چطور به شکل آفلاین آدرس بیت کوین بسازیم؟

در مقاله های هر هفته با آنتونی، ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر می‌کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. در این قسمت آنتونی به سوال یکی از کاربران درباره چگونگی ایجاد یک آدرس بیت کوین به شکل آفلاین پاسخ می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

کاربران عادی و افراد حرفه‌ای زیادی که در حوزه ارزهای دیجیتال به فعالیت می‌پردازند، با آنتونی در ارتباط هستند و سوالات مهمی را با او مطرح می‌کنند. او که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین افراد شناخته شده حوزه ارزهای دیجیتال است، با دقت به این سوالات پاسخ می‌دهد و اطلاعات مفیدی در اختیار کابران سرتاسر جهان قرار می‌دهد.

در این قسمت هم آنتونی سعی می‌کند به دقت و با جزئیات کامل به نحوه ساخت آدرس بیت کوین به شکل آفلاین بپردازد. او معتقد است ساخت یک آدرس بدون اینترنت و حتی بدون کامپیوتر هم امکان‌پذیر است؛ ولی انجام این کار با دشواری‌های زیادی همراه است و زمان خیلی زیادی هم از شما می‌گیرد. این سوال بیشتر به این مسئله مربوط است که آیا اصلا انجام چنین کاری ممکن است یا نه؟ که با توضیحات ارائه شده در ویدئو متوجه می‌شویم که با وجود تمام سختی‌های ساخت آدرس بیت کوین به شکل آفلاین، انجام این کار امکان‌پذیر است.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا