مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ اتریوم ۲.۰ چطور پیش خواهد رفت؟

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می‌کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. در این قسمت آنتونی به سوال یکی از کاربران درباره اتریوم ۲.۰، واکنش‌های افراد در شبکه‌های اجتماعی به آن و چگونگی عملکرد اتریوم ۲.۰ پاسخ می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

کاربران عادی و افراد حرفه‌ای زیادی که در حوزه ارزهای دیجیتال به فعالیت می‌پردازند، با آنتونی در ارتباط هستند و سوالات مهمی را با او مطرح می‌کنند. او که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال است، با دقت به این سوالات پاسخ می‌دهد و اطلاعات مفیدی در اختیار کابران سرتاسر جهان قرار می‌دهد.

در این قسمت، آنتونی به سوال یکی از کاربران که درواقع نگرانی افراد بسیار زیادی درباره اتریوم ۲.۰ است پاسخ می‌دهد. نگرانی‌هایی مثل واکنش‌های منفی افراد در شبکه‌های اجتماعی و تخریب اتریوم ۲.۰ از سوی آنها، اکانت‌ها و قراردادهای موجود در اتریوم ۱.۰ و اینکه به طور کلی، اتریوم ۲.۰ چطور پیش خواهد رفت.

آنتونی در پاسخ به این سوال توضیحاتی درباره چگونگی کارکرد بلاکچین اتریوم ارائه می‌کند و نظر خود را درباره راه حل‌هایی که این بلاکچین قصد ارائه آنها را دارد بیان می‌کند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا