مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ چطور بیت کوین را به مادرم توضیح دهم؟

اگر جزء آن دسته افرادی باشید که با حوزه ارزهای دیجیتال آشنایی نسبی دارند، حتما این سوال زیاد به گوشتان خورده: «بیت کوین دقیقا چه چیزی است؟» توضیح مفهوم دقیق بیتکوین و بقیه ارزهای دیجیتال به افرادی که دور از دنیای دیجیتال هستند، اهمیت زیادی دارد و از آن مهم‌تر توضیح درست و ساده این مفاهیم به این افراد است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

اگر شما هم با این مسئله مواجه شده‌اید هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد چون این سوال در ذهن افراد زیادی در سرتاسر دنیا ایجاد شده است. در این ویدئو، آنتونی سعی می‌کند به ساده‌ترین شکل ممکن مفهوم بیتکوین را برای افرادی مثل مادرها و بچه‌ها و به طور کلی افرادی که دور از حوزه دیجیتال هستند توضیح بدهد.

در این ویدیو آنتونی به سوال یکی از کاربران که از وی پرسیده است چگونه بیتکوین را به مادرم توضیح دهم پاسخ می داد و به شکلی ساده و کامل کلیت بیت کوین و رمز ارزها را بیان می کند. توضیح بیت کوین به پدر و مادر و ی حتی کودکان و افراد خردسال شاید کار سختی به نظر برسد اما هنگامی که بیت کوین را با مثالی ملموس توضیح دهیم به نظر این کار راحت می شود. طی این ویدیو آنتونی برای توضیح بیتکوین از ایمیل استفاده می کند و آن را مشابه ارسال ایمیل از یک شخص به شخص دیگر می پندارد اما با ساختاری پیچیده و سخت تر.

از آنجایی که بیت کوین و ارزهای دیجیتال در مراحل اولیه حضور خود می باشند، طبیعی است که این صنعت برای افراد زیادی پیچیده و دشوار باشد اما آنتونی معتقد است که پس از چندین سال و پذیرش بیشتر این حوزه، پرداخت با بیتکوین به سادگی خرید آنلاین خواهد بود و سخت یا پیچیده بودن آن هیچ مسئله ای ندارد و این مشکلات نیز حل خواهند

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا