اخبار آلتکوین

فچ‌ای‌آی (Fetch. AI) گزینه‌های تبدیل دستی به توکن ASI را ارائه می‌کند

فچ‌ای‌آی (Fetch. AI) به هولدرها و استیک‌کننده‌های FET در شبکه اصلی این پلتفرم اطمینان داده است که دارایی‌های آنها به طور خودکار به ASI جدید تبدیل می‌شود. همچنین، برای صرافی‌هایی که از این ادغام پشتیبانی نمی‌کنند پورتال تبدیل دستی ارائه می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، این مهاجرت، گامی مهم در تکامل اکوسیستم بلاکچین Fetch. AI است. فچ‌ای‌آی با همکاری سینگیولاریتی‌نت و اوشن‌پروتکل تصمیم دارد که به بزرگترین پلتفرم هوش مصنوعی در فضای ارز دیجیتال تبدیل شود.

تبدیل خودکار و ایمن به ASI

در اعلامیه‌ای در پلتفرم X، فچ‌ای‌آی اعلام کرده است که در اقدامی برای ارتقاء، خاموشی موقت در شبکه وجود خواهد داشت. این مرحله برای فراهم کردن معماری سیستم جدید مورد نیاز برای توکن‌های ASI ضروری است.

با این وجود، در طول ارتقاء شبکه، فچ‌ای‌آی امنیت و صحت تمام مقادیر استیک‌ شده و پاداش‌ها را تضمین کرده است. هولدرهای FET در شبکه اصلی نیازی به انجام هیچ کاری ندارند، زیرا توکن‌های آنها به صورت خودکار به ASI پس از انجام ارتقاء تبدیل می‌شوند. فچ ای‌آی در صفحه X خود بیان کرد:

در حالی که ارتقا در حال انجام است، یک قطعی شبکه برنامه‌ریزی‌شده وجود خواهد داشت، اما وجوه و پاداش شما در طول این فرآیند امن باقی خواهند ماند.

گزینه تبدیل دستی برای هولدرها در صرافی‌هایی که از ادغام پشتیبانی نمی‌کنند

فچ‌ای‌آی یک نقشه راه نیز برای کسانی که ارائه کرده که توکن‌های FET را در صرافی‌هایی دارند که از مهاجرت به ASI پشتیبانی نمی‌کنند. پس از اتمام ارتقاء شبکه، یک پورتال تبدیل دستی راه‌اندازی می‌شود که در آن کاربران می‌توانند به صورت دستی دارایی‌های خود را به توکن‌های ASI تبدیل کنند.

این رویکرد شامل همه کاربران در پلتفرم‌های مختلف است تا از حذف افراد و توکن‌هایشان در طول فرآیند مهاجرت جلوگیری شود. علاوه بر این، فچ‌ای‌آی اطمینان داده است که کاربران منابع کافی برای کمک در این فرآیند خواهند داشت. بنابراین، کاربران به راحتی خواهند توانست توکن‌های خود را تبدیل کنند.

رویکرد مرحله‌ای برای ادغام توکن

ادغام توکن ASI در دو مرحله کلی اتفاق می‌افتد. مرحله اول شامل توکن‌سازی AGIX و OCEAN در فچ‌ای‌آی (FET) و سپس انتقال آنها به ASI خواهد بود.

این مرحله تضمین می‌کند که ترید FET بدون اینکه تحت تأثیر قرار بگیرد، ادامه پیدا کند. به این ترتیب فرآیند تغییر نام تجاری در سایت‌هایی مانند کوین‌مارکت‌کپ و کوین‌گکو را امکان‌پذیر می‌شود.

فرآیند تغییر نام تجاری از اول جولای ۲۰۲۴ (۱۱ تیر) آغاز می‌شود و شامل تغییر نام پروژه‌ها و لوگوی آنها و همچنین بسته شدن واریز AGIX و OCEAN در صرافی‌هاست. مرحله دوم بر فعال‌سازی و توزیع توکن‌های ASI برای کاربرانی متمرکز است که توکن‌های خود را در کیف پول نگه می‌دارند و توکن‌های ASI را در بلاکچین‌های مختلف توزیع می‌کنند.

روند قیمتی FET، AGIX و OCEAN

با وجود اشتیاق سرمایه‌گذاران برای ادغام پیش‌رو، سه توکن FET، AGIX و OCEAN با کاهش قیمت قابل توجهی روبرو شدند. برای مثال، قیمت FET در دو روز گذشته با کاهش مواجه بوده است و اکنون با قیمت ۱.۴۳ دلار در حال معامله است.

نمودار روزانه قیمت فچ‌ای‌آی - منبع: تریدینگ ویو
نمودار روزانه قیمت فچ‌ای‌آی – منبع: تریدینگ ویو

قیمت AGIX نیز در دو روز گذشته مشابه با FET عمل کرده است و کاهش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است. در حال حاضر این توکن با قیمت ۰.۶۰۹ دلار در حال معامله است.

نمودار روزانه قیمت سینگولریتی‌نت - منبع: تریدینگ ویو
نمودار روزانه قیمت سینگیولاریتی‌نت – منبع: تریدینگ ویو

قیمت OCEAN نیز به پیروی از بازار و دو توکن متحد خود، با قیمت ۰.۶۰۸ دلار در حال معامله است و در چند روز اخیر روند نزولی به خود گرفته است. هر چند که کف‌های بالاتر نشان از رشد احتمالی آن در روزهای آتی دارد.

نمودار روزانه قیمت اوشن پروتکل - منبع: تریدینگ ویو
نمودار روزانه قیمت اوشن پروتکل – منبع: تریدینگ ویو

سه توکن مذکور که قرار است به زودی به توکن سوپراینتلجنس الاینس (ASI) تبدیل شوند، پرایس‌اکشن‌های بسیار مشابهی دارند و احتمال می‌رود با وجود کاهش قیمت اخیر که می‌توان به وضعیت نزولی سراسری بیت کوین و بازار نسبت داد، در روزهای آتی و شروع فرایند ادغام، شاهد سبز شدن نمودار آنها باشیم.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا