اخبار خارجی

صرافی کوین بیس و مرورگر اپرا برای خرید بیت کوین و اتر سرویس های جدید معرفی کردند

علیرغم سقوط بازار، شرکت ها سخت مشغول ارتقای پذیرش بیت کوین و ارزهای دیجیتال هستند. صرافی کوین بیس و مرورگر محبوب اپرا طی دو بیانیه جداگانه اعلام کردند که در خصوص پذیرش ارزهای دیجیتال اقدامات مهمی انجام داده اند.

قابل استفاده بودن کوین بیس کارت با استفاده از Google Pay

صرافی ارز دیجیتال کوین بیس طی همکاری با ویزا، به کاربران خود امکان می‌دهد تا کارت ارز دیجیتال داشته باشند. در حال حاضر این کارت به کاربران امکان پرداخت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مستقیما از حساب کوین بیس و با استفاده از گوگل پی (Google Pay) را می‌دهد.

کوین بیس اولین شرکتی است که توانسته است به کاربران امکان دهد تا پرداخت های موبایلی ارز دیجیتال انجام دهند.

استفاده از کارت اعتباری ارز دیجیتال در حال حاضر در کشورهای معدودی نظیر بریتانیا، بلژیک، فنلاند، فرانسه، ایتالیا، اسلواکی و چند کشور اروپایی دیگر در دسترس است. هرچند طبق گفته های کوین بیس، پشتیبانی از این کارت طی سال جاری افزایش خواهد یافت. ذکر این نکته مهم است که این کارت هنوز در اپل پی (Apple Pay) پشتیبانی نمی‌شود.

اپرا به کاربران خود امکان می‌دهد تا از طریق اپل پی، بیت کوین بخرند

اپرا یک مرورگر محبوب است که بر روی وارد کردن پرداخت های ارز دیجیتال به زیرساخت خود کار کرده است.

این مرورگر اکنون به کاربران واقع در آمریکا امکان می‌دهد تا از طریق اپل پی و کارت های اعتباری، بیت کوین و اتر بخرند. به منظور انجام این کار، اپرا با شرکت پرداخت Wyre همکاری داشته است که در زمینه راهکارهای مبتنی بر وب متخصص است.

گزارش ها حاکی از آن است که کارمزدهای تعیین شده توسط Wyre، به میزان ۰.۳۰ دلار به علاوه ۲.۹ درصد هر تراکنش است. این ویژگی جدید برای ۳ مرورگر اپرا شامل نسخه های iOS، اندروید و رایانه ها می‌باشد.

ذکر این نکته مهم است که این اخبار هنگامی اعلام شده اند که به نظر می‌رسد مردم به خرید بیت کوین علاقه مند هستند.

اطلاعات Google Trends نشان می‌دهد که در حال حاضر تعداد جستجوهای عبارت خرید بیت کوین (Buy Bitcoin) تقریبا برابر با عبارت خرید طلا (Buy Gold) است. چند روز قبل که قیمت بیت کوین در حال سقوط بود، تعداد جستجوهای عبارت خرید بیت کوین از جستجوی عبارت خرید طلا پیشی گرفت. این موضوع نشان می‌دهد که علاقه خریداران به بیت کوین در حال افزایش است.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا