فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۹ شمسی به تمام میهن بلاکچینی ها مبارک

نوروز به عنوان یک جشن قدیمی و کهن از اقوام متعددی در منطقه خارو میانه و حتی دورتر، شناسنامه کاملا ایرانی دارد و از آن به عنوان نماد پیوندگر افراد و اقوام ایرانی و ملت ایران یاد می‌شود. ایرانیان نوروز را آغازگر رستاخیز طبیعت می‌دانند و بر این باور هستند که در نوروز، همزمان با طبیعت، باید روزگار نو و جدیدی را با روان و نگرش نو، در تن‌پوش تازه ای آغاز کنند. نوروز با وجود قدمت بسیار زیاد همچنان به عنوان مهم ترین روز سال شمسی محسوب می شود و ما ایرانیان اعتقاد داریم با رسیدن این روز؛ میتوان دوران جدیدی را آغاز کرد و هم زمان با سبز شدن زمین زندگی خودمان را سبز کنیم.

سال ۱۳۹۸ با تمام فراز و نشیب هایی که برای ما ایرانیان داشت به پایان رسید و به تمام ما درس های زیادی داد. تیم میهن بلاکچین در کنار دوستان و همراهانی که این سال ها کنارمان بودند تبدیل به یک خانواده بزرگ تر شد و همین اتفاق ما را به ادامه مسیرمان مشتاق تر کرد. یکی از بزرگترین آرمان های ما از زمانیکه کنار هم جمع شدیم همین اتفاق بود و امروز افتخار میکنیم که همراه ما هستید.

در سال ۱۳۹۸ کنار هم یاد گرفتیم چطور اعتماد متقابل میتواند به رشد همه در یک جامعه کمک کند؛ یاد گرفتیم صداقت در کار میتواند بزرگترین عامل موفقیت و دروغ بزرگترین دلیل شکست باشد؛ یاد گرفتیم در سختی ها چطور دست یکدیگر را بگیریم و به مسیرخود ادامه دهیم؛ یاد گرفتیم همدلی و کنار یکدیگر ماندن تنها عامل پیروزی و شاد ماندن است و در نهایت آموختیم راز بقای انسان ها در اتحاد آنهاست.

خانواده میهن بلاکچین از تمام کسانیکه این سال ها کنار ما بودند تشکر میکند و بار دیگر با شروع سال جدید یادآور میشویم حس خوشبختی محدودیت ندارد و ما با در کنار هم بودن به بهترین ها خواهیم رسید.

 


منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
محمد باکی

ممنون خانم وفی و مجموعه خوبتون
من تو این مدت خیلی اطلاعاتم به کمک سایت شما زیاد شده و دنبالتون کردم

ادمین سایت

تشکر از نظر و لطف شما