ایردراپ

چگونه در فاز دوم ایردراپ زتاچین شرکت کنیم+ آموزش گام به گام

اخیرا، پروژه زتاچین فاز اول ایردراپ خود را برای کاربران شبکه آزمایشی توزیع کرده است. اکنون این پروژه فاز دوم ایردراپ خود را تایید کرده که قرار است بخشی از توکن‌های اختصاص داده شده را در میان کاربران شبکه اصلی (Mainnet) توزیع کند. در حال حاضر ، این پروژه یک سیستم XP را برای کاربران ارائه کرده که هر چقدر XP بیشتری جمع‌آوری شود به معنی دریافت توکن‌های بیشتر خواهد بود. در این مطلب، به آموزش نحوه شرکت در فاز دوم ایردراپ زتاچین خواهیم پرداخت.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

طبق جدول زیر، ۱۰٪ از کل عرضه توکن‌ها معادل ۲۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ توکن Zeta برای پاداش به کاربران و اعضای جامعه زتاچین اختصاص داده شده است. در فاز اول، ۱.۵٪ معادل ۳۱٬۵۰۰٬۰۰۰ توکن توزیع شد اما در فاز دوم ۶٪ توزیع خواهد شد که مقدار آن از فاز اول بیشتر است.

همچنین، همان طور که از جدول زیر مشخص است، ۲.۵٪ از توکن‌ها نیز به افرادی اختصاص داده شده که در شبکه‌های اجتماعی زتاچین و کمپین‌هایی مثل Glaxe و Zealy شرکت‌ داشته‌اند. بنابراین، کاربرانی که در این زمینه فعالیت داشته و هنوز ایردراپ دریافت نکرده‌اند نگران نباشند. تاریخ توزیع این مرحله مشخص نشده اما به زمان لانچ شبکه اصلی و بعد از آن موکول شده است.

نحوه توزیع ایردراپ زتاچین؛ منبع: زتاچین

نحوه شرکت در فاز دوم ایردراپ زتاچین

Zetahub در شبکه اصلی راه‌اندازی خواهد شد و شامل برنامه XP است؛ جایی که کاربران بر اساس فعالیت آنچین خود XP جمع‌آوری کرده و سطح کاربری خود را ارتقا می‌دهند. اولین برنامه XP در این پروژه ۳۰ روز طول خواهد کشید. پس اکنون کمتر از ۳۰ روز فرصت برای شرکت در این کمپین خواهیم داشت. قبل از شروع، نیاز به توکن ZETA روی شبکه زتاچین داریم. افرادی که ایردراپ فاز اول را دریافت کرده‌اند می‌توانند از همان توکن‌ها استفاده کنند. در غیر این صورت، می‌توانید آن را از صرافی‌هایی مثل بینگ ایکس (BingX) و مکسی (MEXC) خریداری کرده و دقت کنید که فقط روی شبکه زتاچین به کیف پول خود انتقال دهید. برای افزودن شبکه زتاچین به کیف پول نیز می‌توانید از وب سایت چین لیست (Chainlist) استفاده کنید.

برای جمع‌آوری XPها به طریق زیر عمل کنید:

۱- وارد این لینک شوید.

۲- کیف پول خود را متصل کرده و با کلیک روی گزینه Enroll در همان ابتدای کار ۱۰۰۰XP دریافت کنید. توجه داشته باشید که مقدار کمی کارمزد در قالب توکن ZETA کسر خواهد شد.

دریافت ۱۰۰۰XP در فاز دوم ایردراپ زتاچین
دریافت ۱۰۰۰XP در فاز دوم ایردراپ زتاچین؛ منبع: زتاچین

۳- سپس، از کادر پایین، بخش Activities تسک‌های مربوطه را انجام داده و XP دریافت کنید. این تسک‌ها شامل انتقال توکن‌ها به یک کیف پول دیگر، بریج زدن توکن‌ها از شبکه‌های مختلف به زتاچین، ایجاد جفت ارز یا استفاده از لینک ریفرال است. هر کدام از تسک‌ها شامل مقدار جزئی کارمزد هستند.

۴- برای بریج از شبکه بیت کوین نیاز به نصب کیف پول XDEFI خواهید داشت. برای دریافت لینک ریفرال نیز روی گزینه Invite Friends کلیک کنید.

دریافت لینک ریفرال
دریافت لینک ریفرال؛ منبع: زتاچین

۴- بعد از انجام هر تسک با کلیک روی گزینه Referesh activity، مقدار XPها نمایش داده می‌شود که می‌توانید روی Claim XP کلیک کرده و آن‌ها را دریافت کنید.

۵- تسک‌ها به صورت هفتگی خواهند بود که پس از اتمام هر هفته، یا تسک‌های جدید اضافه شده یا اینکه تسک‌های قبلی قابل تکرار هستند.

احتمالا در آینده کمپین‌های دیگری نیز اضافه می‌شوند که متعاقبا در مورد آن‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ماهرخ شیرودی

خیلی تصادفی وارد دنیای کریپتو شدم، اما آنچه که باعث شد در این حوزه فعالیت کنم سرعت بالای نوآوری و پیشرفت در صنعت کریپتو و بلاکچین بود. علاقه زیادی به یاد گرفتن دارم. تحلیل تکنیکال و فاندامنتال از زمینه‌های مورد علاقمه و بازی کردن با کلمات و انتقال مفاهیم پیچیده در قالب جملات ساده رو دوست دارم.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا