اخبار عمومیاطلاعیه صرافی

اکسچنج کراکن (Kraken) درهایش را به روی ژاپن می‌بندد

اکسچنج کراکن اعلام کرد که درهای خود را به روی سرمایه گذاران ژاپن می‌بندد.

براساس بیانیه ای این شرکت اعلام کرد که ارائه خدمات مبادله ارزهای رمزنگاری‌شده به ساکنان ژاپن، پس از پایان دوره برنامه ریزی شده برای خروج نهایی دارایی ها که در پایان ماه ژوئن می‌باشد، متوقف خواهد شد.

کراکن افزود که سرمایه گذاران ژاپنی در خارج از کشور که از بانک های ژاپنی استفاده می‌کنند، به فعالیت های تجاری در بازار ژاپن دسترسی خواهند داشت.

علاوه بر این، قربانیان هک مشهور Mt Gox که در سال ۲۰۱۴ صورت گرفت، قادر خواهند بود که حساب کاربری Kraken خود را برای خارج کردن دارایی هایشان حفظ کنند، البته اگر پرونده شان در دادگاه در جریان باشد.

در حالی این شرکت از تصمیم “فراهم کردن هزینه ها و منابع مورد نیاز برای حفظ خدمات” منصرف شد که این اکسچنج در حال حاضر در بین پلتفرم های معاملاتی ثبت شده در آژانس خدمات مالی (FSA)، نظارت مالی ژاپن، نمی‌باشد.

حرکت Kraken برای جلوگیری از سرمایه گذاران ژاپنی در حالی اتفاق می‌افتد که FSA تلاش می‌کند تا بررسی مبادلات انجام شده در این کشور را پس از هک ۵۳۰ میلیون دلاری  NEM از اکسچنج Coincheck در ژانویه، افزایش دهد.

پیش از این، Binance، بزرگترین اکسچنج ارزهای رمزنگاری‌شده در جهان، یک نامه هشدار از FSA دریافت کرد تا عملیات خود را در ژاپن متوقف کند، زیرا بایننس به طور کامل در این سازمان ثبت نشده است.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا