ایردراپ

ایردراپ لیرتری (Layer3) تابستان امسال توزیع می‌شود

لیرتری (Layer3) در صفحه X (توییتر سابق) اعلام کرده است که توکن حاکمیتی و کاربردی خود را با نام L3، با توزیع اولیه ایردراپ آن در تابستان امسال عرضه خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، پروتکل لیرتری عنوان کرد کل عرضه شامل ۳۰۰ میلیون توکن خواهد بود و ۵۱٪ آن به اعضای جامعه لیرتری اختصاص خواهد یافت.

لیرتری و ایردراپ‌های بیشتر

این پروتکل می‌گوید بنیاد لیرتری توکنومیکس دقیق را در ژوئن (تیر) ۲۰۲۴ منتشر خواهد کرد. هولدرها می‌توانند در حاکمیت این پلتفرم در رابطه با جنبه‌های خاصی از پروتکل شرکت کنند و همچنین برای دسترسی به ابزارهای پیشرفته در محصولات ارائه شده روی این پروتکل، از جمله مشوق‌ها در شرایطی که واجد آن هستند، مشارکت داشته باشند.

طبق گفته لیرتری، ایردراپ اولیه ۵٪ از کل عرضه L3 را بین کاربران اولیه و ضرب‌کنندگان CUBE توزیع می‌کند. همچنین در این پست آمده است:

ایردراپ‌های بیشتری هم وجود خواهد داشت. جزئیات بیشتر در آینده منتشر خواهد شد.

به زودی، وب سایت Layer3 Foundation به کاربران اجازه خواهد داد واجد شرایط بودن خود را برای این ایردراپ بررسی کنند.

بر اساس وب‌سایت لیرتری، CUBE (Credential to Unify Blockchain Events) یا اعتبار برای متحد کردن رویدادهای بلاکچین، توکنی با استاندارد ERC-721 است که با تکمیل «تجربیات درون‌زنجیره‌ای منحصربه‌فرد و تعاملی» که لیرتری آن‌ها را ماموریت (Quest) می‌نامد، مینت یا ضرب شده است.

هدف این پروتکل غیرمتمرکز سازی «بازار توجه (Attention market)» است که لیرتری آن را ۱ تریلیون دلار ارزیابی می‌کند. طبق گفته لیرتری، این بازار ۹۶ میلیون تعامل بین بیش از ۵۰۰ اکوسیستم را تسهیل کرده است.

هدف لیرتری: توانمندسازی وب ۳

لیرتری بیان کرد «فرصت فعال کردن توجه کریپتویی و زیرساخت هویتی در حال توسعه است». هدف این پروژه تقویت زیرساخت هویت و کسب درآمد هم برای انسان‌ها و هم برای ربات‌های هوش مصنوعی است زیرا میلیون‌ها اکوسیستم از مدل‌های توزیع مبتنی بر توکن استفاده می‌کنند.

منبع
دبلاک

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا