اخبار آلتکوین

لیدو پرچم‌دار بازار پس از تایید ETF اسپات اتریوم + تحلیل تکنیکال قیمت LDO

لیدو (LDO)، پروتکل لیکویید استیکینگ برای بلاکچین‌های اتریوم و پالیگان، پس از مدت‌ها انتظار برای تایید درخواست‌های ETF اسپات اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، پس از انتشار خبر تایید این صندوق‌ها شاهد افزایش قیمت قابل توجهی بوده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، توکن LDO، توکن بومی این پروتکل، با موفقیت به سطح ۲.۶۲ دلار رسید و به دنبال خروج از ساختار روند نزولی یک ماهه خود است که از زمان اصلاح بازار در ماه آوریل برقرار بوده است.

رشد بخش لیکویید استیکینگ با تایید ETF اتریوم

تایید ETFهای اسپات اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در یک پرونده رسمی به تفصیل بیان شده است و تاکید می‌کند که این پیشنهادات مطابق با مفاد قانون بورس و مقررات مربوطه حاکم بر مبادلات اوراق بهادار ملی است. 

این کمیسیون تشخیص داده است که پیشنهادات از سوی شرکت‌های بلک‌راک (BlackRock)، گری‌اسکیل (Grayscale)، بیت‌وایز (Bitwise)، VanEck، آرک اینوست/۲۱شیرز (Ark Invest/21Shares)، اینوسکو (Invesco)، فیدلیتی (Fidelity)، و فرانکلین تمپلتون (Franklin Templeton) الزامات برای جلوگیری از تقلب و دستکاری، محافظت از سرمایه‌گذاران و حفظ منافع عمومی را برآورده می‌کنند.

دان کریپتو تریدز (Daan Crypto Trades)، تحلیلگر کریپتو، در مورد تایید ETF اسپات اتریوم در X (توئیتر سابق)، اشاره کرد که تایید صندوق‌های شاخص جدید منجر به ظهور دو بخش برنده است. 

یکی از این بخش‌ها، کوین‌های مشتقات لیکویید استیکینگ (LSD) است که لیدو (LDO) در راس آن قرار دارد. لیدو بدون نیاز به قفل کردن توکن‌ها یا حفظ زیرساخت، از بلاکچین اتریوم پشتیبانی می‌کند و به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا در فعالیت‌های آنچین مانند وام دادن و فارمینگ شرکت کنند.

بخش دوم نیز مربوط به کوین‌های RWA مانند ONDO است.

سطوح کلیدی برای زیر نظر داشتن قیمت لیدو

در ساعات اولیه روز جمعه، لیدو به اوج ۲.۴۹ دلار رسید و در زمان نگارش این مطلب با قیمت ۲.۴۸ دلار در حال معامله است. داده‌های Spot On Chain نشان می‌دهد که شش کیف پول/نهنگ جدید ۴.۳ میلیون LDO (۹.۵۹ میلیون دلار) از صرافی ارز دیجیتال بایننس در ۲۴ ساعت گذشته برداشت کردند که علاقه سرمایه‌گذاران بزرگ به این توکن را نشان می‌دهد. 

احساسات حاکی از افزایش احتمالی قیمت به موازات اتریوم پس از ورود صندوق‌های جدید برای دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار در ماه‌های آینده است.

علاوه بر این، داده‌های کوین گکو نشان می‌دهد که لیدو در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملاتی ۳۵۰ میلیون دلاری را تجربه کرده است. با این حال، این توکن ۶۸٪ پایین‌تر از سقف تاریخی خود (ATH) یعنی ۷.۳۰ دلار است که در بازار صعودی ۲۰۲۱ تجربه کرد.

نمودار روزانه قیمت لیدو - منبع: تریدینگ ویو
نمودار روزانه قیمت لیدو – منبع: تریدینگ ویو

با نگاهی به آینده، گاوها باید سطح مقاومت بعدی در نمودار روزانه لیدو را که در ۲.۵۵ دلار قرار دارد، آزمایش کنند. شکستن این سطح برای شکستن ساختار روند نزولی لیدو که در طول ماه گذشته ادامه داشته است، بسیار مهم است و احتمالا منجر به آزمایش مجدد در ۲.۷ دلار و ۲.۹۰ دلار می‌شود.

در مقابل، منطقه ۲.۲۱ دلاری به عنوان یک سطح حمایت قوی عمل می‌کند، زیرا در یک هفته و نیم گذشته قبل از شکست به عنوان یک مانع قوی برای لیدو عمل کرده است.

منبع
نیوز بی تی سی

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا