اخبار آلتکوین

نات‌ کوین «شتاب‌دهنده بازی» راه‌اندازی می‌کند؛ تقویت موج بعدی بازی‌های تلگرامی

نات‌کوین (Notcoin)، بازی مبتنی بر تلگرام با شرکت تحلیلی بزرگ هلیکا (Helika) برای ایجاد یک انکوباتور برای موج بعدی بازی‌های تلگرام شریک شده است که گام مهمی در گسترش نقش آن در اکوسیستم مینی‌اپلیکیشن‌ها (Mini Apps) با پشتوانه ارز دیجیتال است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، در نتیجه این همکاری، یک شتاب‌دهنده بازی تلگرام (Telegram Gaming Accelerator) راه‌اندازی خواهد شد که هدف آن حمایت از توسعه‌دهندگان بازی در پلتفرم تلگرام است. هدف Notcoin با کمک شرکت تحلیلی هلیکا مبتنی بر هوش مصنوعی، تقویت بیشتر اکوسیستم در حال انفجار بازی‌های تلگرام با پشتوانه کریپتو است.

شتاب‌دهنده‌ای برای بازی‌های تلگرامی

آنتون امنوف (Anton Umnov)، بنیان‌گذار و مدیر عامل هلیکا در بیانیه‌ای گفت:

این نقطه عطفی برای هلیکا برای حمایت از مشتریان فعلی و آینده ما در تلگرام است.

او این را فرصتی مهم برای استودیوهای بازی‌سازی به منظور سودآوری از جذب و افزایش تعامل کاربران شمرد.

این شتاب‌دهنده بر توسعه مینی‌اپ‌ها در تلگرام تمرکز دارد و از شبکه TON، بلاکچین تلگرام استفاده می‌کند. این بازی‌ها بیش از ۹۰۰ میلیون کاربر تلگرام را با گیم‌پلی ابتدایی جذب می‌کنند و با ایردراپ توکن کریپتو به آن‌ها پاداش می‌دهند. نات‌کوین پیشگام این استراتژی بود و با توکن NOT خود که مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی به ارزش بازار ۲ میلیارد دلاری رسید به موفقیت چشمگیری دست یافت.

منبع: X

چشم‌انداز بلند مدت نات‌کوین فراتر از ایجاد یک بازی اعتیادآور است. هدف این تیم، ایجاد زیرساختی است که برنامه‌های مشابه را قادر می‌سازد در تلگرام رشد کنند. ساشا پلوتوینوف (Sasha Plotvinov)، یکی از خالقان نات‌کوین، با تاکید بر هدف ایجاد مرکزی برای بازی‌های کریپتویی اجتماعی، سرگرم‌کننده و رقابتی، گفت:

ما قصد داریم آن را تبدیل به نت‌فلیکس (Netflix) بازی‌های اجتماعی و اعتیادآور کنیم.

هلیکا سابقه همکاری با نهادهای برجسته‌ای مانند یوبی‌سافت (Ubisoft) و یوگا لبز (Yuga Labs)، ترکیب عناصر کریپتویی در گیم‌پلی‌ها و تبلیغ آنها را دارد. در ماه مارس، هلیکا یک شتاب‌دهنده بازی ارز دیجیتال ۵۰ میلیون دلاری راه‌اندازی کرد، اما یکی از نمایندگان توضیح داد که این شتابدهنده، از انکوباتور ویژه تلگرام که به تازگی اعلام شده، جداست.

انکوباتور برنامه‌ای است که برای حمایت از توسعه کسب‌وکارها یا پروژه‌های جدید با ارائه منابعی مانند بودجه، مربیگری و فضای کاری طراحی می‌شود. در رابطه با شتاب‌دهنده بازی تلگرام، این انکوباتور از توسعه‌دهندگان بازی پشتیبانی و به آنها کمک می‌کند تا ابزارهای کریپتویی را ادغام کرده و بازی‌های خود را در اکوسیستم تلگرام عرضه کنند.

منبع
دکریپت

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا