ایردراپ

پیکسل ورس توکن PIXFI را در شبکه TON راه‌اندازی می‌کند

پیکسل‌ورس (Pixelverse) اکوسیستم بازی‌های کریپتو پس از تکمیل بودجه ۵.۵ میلیون دلاری در اواسط ژوئن، از راه‌اندازی توکن PIXFI در شبکه TON با مجموع عرضه ۵ میلیارد توکن خبر داد. این تصمیم همراه با رشد پایگاه کاربری بازی پیکسل تپ (PixelTap) گرفته شد که افراد زیادی به امید دریافت ایردراپ به آن روی آورده‌اند. تاریخ عرضه توکن PIXFI هنوز مشخص نیست.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، طبق اسناد رسمی، توکن‌های PIXFI برای تراکنش‌ها، تولید و نبردهای بازی در اکوسیستم Pixelverse مورد استفاده قرار خواهند گرفت. پیکسل ورس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد شبکه TON و اپلیکیشن تلگرام راه را برای پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال هموار می‌کنند و این توکن یک مدل اقتصادی ۱ضد تورمی را اتخاذ می‌کند، با مکانیسمی که به تدریج عرضه توکن را در طول زمان کاهش خواهد داد تا به حفظ ارزش آن کمک کند. علاوه بر این، PIXFI همچنین به توکن اصلی برای معامله در Pixelchain تبدیل خواهد شد که به عنوان نماد گس برای بازی و همچنین ادغام با Pixelverse SDK برای پشتیبانی از توسعه و گسترش در بازی عمل می‌کند.

تامین مالی ۵.۵ میلیون دلاری پیکسل‌ورس

اکوسیستم Pixelverse دارای بازی‌های متنوعی با عناصر RPG و مبارزات PvP و همچنین بازی‌هایی با موضوع سایبرپانک (Cyberpunk) است که می‌توانند در تلگرام و مرورگرهای وب استفاده شوند.

در اوایل ژوئن، Pixelverse اعلام کرد که ۵.۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. این جذب سرمایه به رهبری دلفی ونچرز (Delphi Ventures)، مریت سیرکل (Merit Circle)، و جونو کوان (Joonmo Kwon)، مدیر عامل سابق نکسون (Nexon) انجام شد و با مشارکت سرمایه‌گذاران دیگری از جمله بیت‌اسکیل کپیتال (Bitscale Capital)، غاف کپیتال (Ghaf Capital)، بیگ برین هولدینگس (Big Brain Holdings)، لیکوئید‌ایکس (LiquidX)، و فورسایت ونچرز (Foresight Ventures) همراه بود. این بودجه مالی قابل توجه احتمالا به توسعه و گسترش اکوسیستم بازی Pixelverse کمک خواهد کرد، به ویژه زمانی که برای عرضه توکن خود در شبکه TON آماده می‌شود.

پیرس کیکس (Piers Kicks) از دلفی ونچرز از استفاده استراتژیک پیکسل‌ورس از شبکه تلگرام برای جذب کاربران به اکوسیستم بازی تمجید کرده است. کوری لئون (Kori Leon)، مدیر عملیات پیکسل‌ورس و یکی از اعضای مهم سابق صرافی بایننس (Binance) نیز از رشد سریع تعداد کاربران و پیوندهای قوی جامعه‌ای که ایجاد شده، ابراز رضایت کرد.

پیکسل‌ورس توانسته است در مدت کوتاهی بیش از ۱۵ میلیون بازیکن را جذب کند. این بازی که مستقیماً از طریق تلگرام قابل دسترسی است، از طریق پاداش دادن به بازیکنان با ارزهای دیجیتال برای فعالیت‌های درون بازی، تجربه‌ای ترکیبی از سرگرمی و کسب درآمد را فراهم کرده است.

همچنین پیکسل‌ورس با مون پروتکل (Mon Protocol) همکاری خود را شروع کرده است تا تجربه‌ کاربری درون بازی را بهبود بخشد و فرآیند ورود کاربران را تسهیل کند. این همکاری‌ها نشان‌دهنده تمرکز بازی بر ایجاد ارتباطات قوی‌تر و تعاملات با جامعه است.

راه‌اندازی توکن پیکسل‌تپ (PixelTap)

پیکسل‌ورس با افزایش کاربرانش در بازی پیکسل‌تپ (PixelTap) به تازگی تصمیم گرفته است یک توکن بر بستر شبکه تون (The Open Network) عرضه کند.

پیکسل‌تپ یک بازی کلیکی است که به بازیکن‌ها اجازه می‌دهد درون بازی سکه بدست آورده و ربات‌های خود را برای نبردها ارتقا دهند. در هنگام مبارزه، بازیکن باید به سرعت به بخش‌هایی از صفحه نمایش برای حمله به ربات حریف ضربه برند، حملات ویژه شروع را کرده و سعی کند از خود دفاع کند.

اما پیکسل‌ورس فراتر از بازی تلگرامی آن است؛ بلکه بازی‌های آن در مرورگر وب نیز قابل دسترسی هستند. بازی پیکسل‌ورس در حال حاضر در مرحله پیش‌نمایش اولیه و آماده‌سازی برای انتشار نسخه آلفاست.

منبع
دکریپت

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا