اخبار خارجی

نبرد میم‌کوین‌ها؛ عملکرد ۳ ماهه شیبا بهتر از دوج کوین بوده است

شیبا اینو (SHIB) عملکرد خیره‌کننده‌ای از آوریل تا ژوئن ۲۰۲۱ از خود نشان داده است. با اینکه شیبا جزو ۵ رمز ارز برتر نیست، اما در صورت سرمایه‌گذاری یک دلاری در ابتدای سال در این رمز ارز، پس از این مدت ۴۵۶،۹۲۹ دلار سود به دست می‌آمد.
به گزارش میهن بلاکچین به نقل از اتریوم‌ورلد، سایت تحلیلی کوین گکو (CoinGecko) عملکرد شیبا اینو را در سه ماهه دوم سال میلادی بررسی کرده است. در ادامه این نظرات و تحلیل‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

توکن‌سوزی خالق اتریوم و پول‌بک شیبا

قیمت شیبا در تاریخ ۱۰ می به بالاترین قیمت خود یعنی ۰/۰۰۰۰۳۷۹۱ دلار رسید. اما درست دو روز بعد، ویتالیک بوترین بیش از ۵۰ تریلیون از موجودی شیبای خود را برای کمک به صندوق کرونای هند، اهدا کرد. این مقدار از SHIB معادل یک میلیارد دلار بود. در اقدامی عجیب، خالق اتریوم تصمیم گرفت ۹۰ درصد از مابقی توکن‌های خود را بسوزاند. این کار باعث شد قیمت این میم کوین تا ۸۲ درصد افت کند و به قیمت ۰/۰۰۰۰۰۶۸ دلار برسد.

روند تغییر قیمت شیبا اینو (SHIB)

تحلیل تکنیکال شیبا و وضعیت آینده بازار آن

با استفاده از تحلیل تکنیکال چارت ۶ ساعته شیبا در تاریخ ۲۵ تیر ماه بیانگر این است که بازار این توکن همچنان در روند نزولی قرار دارد. اطلاعات دیگری که این تحلیل به ما می‌دهد شامل موارد زیر است.

نمودار ۶ ساعته شیبا اینو

الگوی تقاطع مرگ در چارت ۶ ساعته به‌وجود آمده است. همانطور که در تصویر دیده می‌شود، میانگین متحرک ۵۰ روزه از بالا میانگین متحرک ۲۰۰ روزه را قطع کرده و در زیر آن قرار گرفته است.
قیمت ۰/۰۰۰۰۰۵۵ دلار سطح حمایت اولیه‌ این نمودار است.
شاخص MACD روزانه موقعیت ورود جدیدی نشان می‌دهد.
اندیکاتورهای MFI و RSI در تایم‌فریم ۶ ساعته، احتمال بازگشت شیبا را تایید می‌کنند.
با این حال زمانی روند صعودی تایید خواهد شد که شیبا اینو بتواند در نمودار ۶ ساعته قیمت خود، حمایت میانگین متحرک ۵۰ روزه را به دست آورد.

به نظر شما توکن شیبا اینو (SHIB) برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا