اطلاعیه صرافی

صرافی شیبا سواپ در شبکه لایه ۲ شیباریوم عرضه شد

تیم توسعه شیبا اعلام کرد صرافی نسخه ۲.۰ صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ (ShibaSwap) را در بستر شبکه شیباریوم راه‌اندازی کرده است. این خبر با واکنش صعودی قیمت شیبا اینو همراه شد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، راه‌اندازی شیباریوم در شبکه شیباسواپ نقطه عطف قابل توجهی برای اکوسیستم شیبا اینو محسوب می‌شود چراکه قابلیت‌های جدیدی را به این صرافی غیرمتمرکز اضافه کرده و بر روی قیمت توکن SHIB نیز تاثیر می‌گذارد.

شیبا سواپ به شیباریوم آمد

صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ در سال ۲۰۲۱ در بستر بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شد و حالا عرضه آن در شیباریوم گام بزرگی برای این راهکار لایه ۲ به شمار می‌رود. علیرغم اینکه شیباریوم از آگوست سال ۲۰۲۳ (مرداد ۱۴۰۲) تاکنون در حال فعالیت است، هیچ اپلیکیشن غیرمتمرکز بزرگی روی آن عرضه نشده و شیبا سواپ، نخستین محک بزرگ این شبکه لایه ۲ محسوب می‌شود.

توییت شیبا سواپ
منبع: X

از حالا کاربران می‌توانند استخرهای نقدینگی جدیدی را در بستر شبکه شیباریوم راه‌اندازی کنند. همچنین، با عرضه شیبا سواپ در شبکه شیباریوم، کاربران می‌توانند توکن‌های مختلف را بین این راهکار لایه ۲ و بلاکچین اصلی اتریوم سواپ کنند.

علاوه بر این موارد، تیم توسعه شیبا خاطرنشان کرد با راه‌اندازی شیبا سواپ در بستر شیباریوم، امکان استیکینگ ارز دیجیتال در این صرافی نیز فراهم شده و کاربران می‌توانند به امنیت اکوسیستم شیبا کمک کنند.

بر اساس اطلاعیه رسمی شیبا، با عرضه شیبا سواپ در بستر شبکه شیباریوم حالا این صرافی غیرمتمرکز می‌تواند از مقیاس‌پذیری و به صرفه بودن این راهکار استفاده و در عین حال از امنیت بلاکچین اتریوم بهره ببرد. در این اطلاعیه آمده است:

این اتفاق به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده حداکثری از هر دو بلاکچین (شیباریوم و اتریوم)، استراتژی‌های معاملاتی خود را بهینه کنند و نقدینگی را به شکلی که قبلا دیده نشده، مدیریت کنند.

معاملات در بستر شبکه شیباریوم یک مزیت دیگر نیز دارد. بر اساس این اطلاعیه، هرچه تعداد تراکنش‌های انجام شده در شبکه شیباریوم افزایش یابد،‌ سرعت توکن سوزی شیبا بیشتر می‌شود که این اتفاق می‌تواند بر قیمت شیبا تاثیر بگذارد.

قیمت شیبا پس از انتشار این خبر گارد صعودی به خود گرفت و افزایش یافت. در زمان نگارش این خبر نیز هر واحد شیبا با ۵.۶٪ رشد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، در حوالی ۰.۰۰۰۰۲۵۲۲ دلار معامله می‌شود.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا