اخبار آلتکوین

ETF اسپات لایت کوین؛ نظر چارلی لی چیست؟

با وجود درگیری‌ها و چالش‌های موجود برای تایید ETF اسپات اتریوم، چارلی لی (Charlie Lee) احتمال ورود لایت کوین به بورس اوراق بهادار ایالت متحده را پیش‌بینی کرده است.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به گزارش میهن بلاکچین،‌ صنعت کریپتو به احتمال زیاد شاهد هجوم درخواست‌های ورود به بورس اوراق بهادار (ETF ) خواهد بود زیرا طرفداران لایت کوین اکنون در حال بررسی امکان ورود لایت کوین به بورس آمریکا هستند.

شباهت‌های ساختاری لایت کوین با بیت کوین

چارلی لی بنیان‌گذار لایت کوین، اخیرا در مصاحبه‌ای با خوش‌بینی در مورد پتانسیل ETF لایت کوین صحبت کرده است. به نظر می‌رسد او در مورد تأیید این محصول توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بسیار مطمئن به نظر می‌رسد، اما سوال اصلی این است که این موضوع کی و چگونه رخ خواهد داد؟

خوش بینی لی ناشی از مقایسه‌ای است که او بین بیت کوین و لایت کوین انجام داده است. وی در مقایسه‌ای اعلام کرد بیت کوین مانند لایت کوین از الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) استفاده می‌کند. همچنین وضعیتی شبیه به کامودیتی (کالا) دارد که آن را به عنوان یک کاندید واجد شرایط برای ETF تبدیل می‌کند. این شباهت‌های ساختاری با بیت کوین، لی را نسبت به تایید ورود لایت کوین به اوراق بورس بهادار بسیار خوشبین کرده است. وی در ادامه اظهار داشت ممکن است تقاضا برای ETF احتمالی لایت کوین در ابتدا با بیت کوین برابری نکند.

با این حال، او معتقد است که چشم انداز خوش بینانه‌ای در بلندمدت وجود خواهد داشت. صنعت کریپتو در حال حاضر در یک روند رو به رشد است و چارلی لی این امکان را می‌بیند که سرمایه‌گذاران ارزش پیشنهادی و پتانسیل رشد لایت کوین را با پیشرفت آن کشف کنند.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا