اخبار کوتاهرمزارز در ایران

نوسان شدید قیمت تتر پس از عبور از مرز ۶۰٬۰۰۰ تومان؛ در بازار تتر چه می‌گذرد؟

امروز قیمت تتر در ادامه روند صعودی چند ماهه اخیر از مرز ۶۰٬۰۰۰ تومان گذشت. با این حال ساعاتی بعد قیمت USDT که نماینده قیمت دلار آمریکا است، با نوسانات شدیدی روبرو شد و برای مدتی کوتاه تا مرز ۵۰٬۰۰۰ کاهش یافت.

به گزارش میهن بلاکچین، قیمت استیبل کوین تتر (USDT) که امروز ظهر در برخی صرافی‌های رمزارز ایرانی تا مرز ۶۲٬۰۰۰ تومان افزایش یافته بود، در ساعت ۱۴:۳۰ بعد از ظهر با موجی از نوسانات روبرو شد، به نحوی که تا ساعت ۱۵:۳۰ ارزش معاملات آن در برخی صرافی‌ها با ۱۷٪ کاهش، برای مدتی کوتاه به مرز ۵۰٬۰۰۰ تومان رسید. توصیه می‌شود برای تحلیل دلایل این رفتار نوسانی مطلب زیر را مطالعه کنید.

تحلیل بازار: علت افزایش و کاهش قیمت دلار و تتر و در اسفند ۱۴۰۱ چیست؟

نمودار قیمت تتر در تایم‌فریم ۱۵ دقیقه‌ای؛ منبع: نوبیتکس
نمودار قیمت تتر به تومان در تایم‌فریم نیم‌ساعته؛ منبع: نوبیتکس

شدت این نوسانات تا زمان نگارش خبر اندکی کاهش یافته است و قیمت تتر در حال حاضر حدود ۵۶٬۰۰۰ تومان است. البته شدت نوسانات دو ساعت گذشته باعث شده است بین قیمت تتر در صرافی‌های مختلف فاصله بیافتد. همان‌طور که سرویس «مقایسه قیمت صرافی‌ها» در وبسایت میهن بلاکچین نشان می‌دهد، قیمت فروش تتر در صرافی‌های مختلف ایرانی در زمان نگارش خبر بین ۵۵٬۶۰۰ تا ۵۸٬۰۰۰ تومان است.

قیمت تتر در صرافی‌های ایرانی: منبع: میهن بلاکچین
مقایسه قیمت تتر به تومان در صرافی‌های ایرانی؛ منبع: میهن بلاکچین

قیمت تتر در صرافی‌های رمزارز ایرانی به تبع رشد چشمگیر قیمت دلار در ماه‌های اخیر بالا رفته است و از اول پاییز امسال تا ظهر امروز، یعنی حدود ۵ ماه اخیر، تقریبا ۸۸٪ افزایش یافته است.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا