اخبار آلتکوین

تقویم آنلاک رمزارزها؛ کدام پروژه‌ها در ماه آپریل (فروردین) توکن آزاد خواهند کرد؟

همزمان با فرا رسیدن ماه آپریل (فروردین) برخی از پروژه‌ها از جمله آپتوس، اکسی اینفینیتی و آربیتروم مطابق با برنامه توکنومیک خود مقادیر قابل توجهی توکن آزاد خواهند کرد. آنلاک رمزارزها (Token Unlock) معمولا با ایجاد فشار فروش می‌تواند بر قیمت آن‌ها تاثیر بگذارد، به همین خاطر اغلب مورد توجه تحلیلگران و معامله‌گران قرار می‌گیرد.

به گزارش میهن بلاکچین، ارزش توکن‌هایی که قرار است به مرور در ماه آپریل آزاد شود بیش از ۱.۳۸ میلیارد دلار است که بزرگترین آنها به پروژه آپتوس تعلق دارد. آپتوس قرار است در این ماه ۲۴.۸۴ میلیون توکن APT معادل نزدیک به ۴۱۰ میلیون دلار را آزاد کند. حجم آنلاک بالای پروژه‌ها در ماه آپریل به همراه هاوینگ بیت کوین در این ماه می‌تواند بر روند بازار در هفته‌های آتی تاثیر بگذارد.

تمام توکن آنلاک‌ها لزوما با کاهش قیمت همراه نمی‌شوند. با این حال، توصیه می‌شود پیش از سرمایه‌گذاری پروژه‌ها را از دید فاندامنتال بررسی کرده و در رابطه با برنامه توکن آنلاک آنها اطلاعات کسب کنید. معامله‌گران معمولا از تقویم آنلاک پروژه‌ها برای شناسایی نقاط ورود و خروج از بازار استفاده می‌کنند.

در جدول زیر، تقویم آنلاک توکن پروژه‌هایی که ارزش آنلاک آنها بالاتر از ۱۰ میلیون دلار است و در ماه آپریل آزاد می‌شوند را بررسی و جزییات آزادسازی توکن هرپروژه را زیر ذره‌بین می‌بریم.

تاریخ میلادینام توکن (کوین)تعداد توکنی که آزاد می‌شود (میلیون واحد)ارزش دلاری توکنی که آزاد می‌شود (میلیون دلار)      درصد افزایش عرضه در گردش فعلی
۱ آپریلDYDX۳۳.۳۳۱۱۳.۳۳۱۱.۳۵٪
۱ آپریلZETA۵.۲۹۱۱.۱۲۲.۲۴٪
۳ آپریلSUI۳۴.۶۲۶۵.۷۷۲.۸۱٪
۵ آپریلGAL۳۱۴.۶۳۳.۳۴٪
۱۲ آپریلAPT۲۴.۸۴۴۰۹.۸۹۶.۲۵٪
۱۵ آپریلCYBER۸۸۶.۱۲ هزار واحد۱۲.۳۸۵.۹۸٪
۱۵ آپریلSTRK۶۴۱۳۶.۳۲۸.۷۹٪
۱۶ آپریلARB۹۲.۶۵۱۵۱.۹۴۳.۴۹٪
۱۷ آپریلAPE۱۵.۶۰۳۰.۸۹۲.۴۸٪
۱۷ آپریلAXS۱۰.۸۷۱۱۷.۳۹۷.۶۳٪
۱۹ آپریلIMX۳۴.۱۹۱۰۳.۵۹۲.۴۰٪
۱۹ آپریلPIXEL۵۴.۳۸۳۹.۶۷۷.۰۵٪
۲۲ آپریلID۱۸.۴۹۱۸.۹۳۴.۲۹٪
۲۷ آپریلYGG۱۶.۶۹۲۳.۳۷۵.۳۳٪
۲۸ آپریلAGIX۸.۷۱۱۱.۳۲۰.۶۸٪
۲۹ آپریلOP۲۴.۱۶۸۷.۷۱۲.۴۰٪
۳۰ آپریلPRIME۱.۶۶۳۶.۲۳۴.۴۴٪
  • بزرگترین آزادسازی توکن در ماه آپریل متعلق به چه پروژه‌ای است؟
  • بزرگترین آزادسازی توکن متعلق به پروژه آپتوس است که ۲۴.۸۴ میلیون واحد توکن APT را با ارزشی بالغ بر ۴۰۹.۸۹ میلیون دلار آنلاک می‌کند و پس از آن آربیتروم و استارک‌نت قرار دارند.

منبع
token.unlocks

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا