اخبار آلتکوین

تقویم آنلاک رمزارزها؛ کدام پروژه‌ها در ماه فوریه (بهمن) توکن آزاد خواهند کرد؟

با فرا رسیدن ماه فوریه (بهمن)، برخی از پروژه‌ها از جمله آپتوس، آوالانچ و dYdX مطابق با برنامه توکنومیک خود مقادیر قابل توجهی توکن آزاد خواهند کرد. آنلاک رمزارزها (Token Unlock) معمولا با ایجاد فشار فروش می‌تواند بر قیمت آن‌ها تاثیر بگذارد، به همین خاطر اغلب مورد توجه تحلیلگران و معامله‌گران قرار می‌گیرد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

ارزش توکن‌هایی که قرار است به مرور در ماه فوریه آزاد شوند، بیش از ۱ میلیارد دلار است که بزرگترین آن‌ها به پروژه آوالانچ تعلق دارد. این پروژه قرار است ۹.۵۴ میلیون واحد توکن AVAX را با ارزشی بالغ بر ۳۴۴.۱۷ میلیون دلار آزاد کند.

شایان ذکر است تمام توکن آنلاک‌ها لزوما با کاهش قیمت همراه نمی‌شوند. توصیه می‌شود پیش از سرمایه‌گذاری، پروژه‌ها را از دید فاندامنتال بررسی کرده و در رابطه با برنامه توکن آنلاک آن‌ها اطلاعات کسب کنید. با این حال، معامله‌گران می‌توانند با آگاهی از تقویم آنلاک پروژه‌ها، برای شناسایی نقاط ورود و خروج از بازار استفاده کنند.

در جدول زیر، تقویم توکن آنلاک پروژه‌هایی را که ارزش آنلاک آن‌ها بالاتر از ۵ میلیون دلار است و در ماه فوریه آزاد می‌شوند، بررسی و جزییات آزادسازی توکن هر پروژه را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

تاریخ میلادینام توکن (کوین)تعداد توکنی که آزاد می‌شود (میلیون واحد)ارزش دلاری توکنی که آزاد می‌شود (میلیون دلار)درصد افزایش عرضه در گردش فعلی
۱ فوریهDYDX۳۳.۳۳۸۸.۳۳۱۰.۶۳٪
۳ فوریهNYM۴۵.۶۳۹۷.۱۳٪
۳ فوریهSUI۳۴.۶۲۵۴۳.۱۴٪
۵ فوریهGAL۵.۱۸۹.۱۶۵.۷۶٪
۱۱ فوریهAPT۲۴.۸۴۲۲۱.۵۹۷.۳۶٪
۱۴ فوریهCYBER۲.۳۶۱۶.۲۷۱۵.۹۳٪
۱۴ فوریهSAND۲۰۵.۵۹۹۰.۶۸۹.۱۹٪
۱۷ فوریهAPE۱۵.۶۰۲۱.۶۹۲.۵۸٪
۱۸ فوریهMANTA۶.۶۷۲۱.۲۰۲.۶۶٪
۱۸ فوریهROSE۱۷۱۱۷.۴۷۲.۵۴٪
۲۲ فوریهAVAX۹.۵۴۳۴۴.۱۷۲.۶۰٪
۲۲ فوریهID۱۸.۴۹۵.۴۲۴.۲۹٪
۲۷ فوریهYGG۱۶.۶۹۷.۸۷۵.۸۳٪
۲۹ فوریهOP۲۴.۱۶۷۶.۵۸۲.۵۲٪

بزرگترین آزادسازی توکن در ماه فوریه متعلق به چه پروژه‌ای است؟

  • بزرگترین آزادسازی توکن متعلق به پروژه آوالانچ است که ۹.۵۴ میلیون واحد توکن را با ارزشی بالغ بر ۳۴۴.۱۷ میلیون دلار آنلاک می‌کند و پس از آن آپتوس و dYdX قرار دارند.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا