اخبار خارجی

کاهش ۶۰ درصدی ریپل پیش از پامپ قیمت آن!

سال ۲۰۱۹ برای ریپل در مقایسه با بیت‌کوین سال وحشتناکی است. این ارز دیجیتال که در جامعه‌ی رمزنگاری شناخته شده است؛ در مقایسه با سال گذشته تا کنون شاهد کاهش بیش از ۶۶ درصد از ارزش توکن‌های خود در مقابل بیت کوین می باشد. این موضوع برای ریپل که در جایگاه سومین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار قرار دارد به این معناست که دوران سخت این ارز به این زودی‌ها پایان نخواهد یافت.

طبق گفته لیورکوین (Livercoin)، یکی از معامله کنندگان فارکس و ارزهای دیجیتال بازار خرسی ریپل در راه است. بر اساس توییت وی، ریپل پیش از آنکه یک روند پارابولیک را آغاز کند به سطح حمایتی خود باز می گردد.

آرامش پیش از طوفان

بازار نزولی ۲۰۱۹ ریپل را به شرایط فروش بیش از حد در بازه های زمانی هفتگی و ماهانه کشانده است. بنابراین، جای تعجبی وجود ندارد که قبل از افت قمیت بعدی، شاهد برداشت سرمایه افراد از ریپل باشیم.

با این حال لیورکوین پیش‌بینی کرده که این اقدامات ریپل کمکی به او نخواهند کرد.

هرچند، پیش بینی لیورکوین از برداشت سرمایه ها به دلیل شرایط فروش بیش از حد نمی‌باشد. به نظر می‌رسد تحلیل این معامله کننده بر اساس خطوط پرپیچ و خم یا فراکتال (fractal) است که در سمت چپ تصویر مشاهده می‌کنید.

Livercoin

در معاملات، فراکتال یک ساختار هندسی در حال تکرار است. از آنجایی که تحلیل تکنیکال قیمت مطالعه قیمت‌های پیشین است، شناسایی موفقیت آمیز  فراکتال ها در یک نمودار، معامله کننده را قادر می سازد تا بتواند قیمت فعلی را پیش بینی کند.

در ارتباط با موضوع ریپل، باید گفت فروش توکن آن یعنی (XRP) از ۴۰۰۰ ساتوشی در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ به ۱۵۰۰ ساتوشی در ماه دسامبر همان سال کاهش پیدا کرد. این کاهش که بیش از ۶۰ درصد بود تنها در کمتر از یک ماه صورت گرفت.

بیشترین فشاری که قبل از افزایش قیمت ریپل وجود دارد

پیش‌بینی کاهش ۶۰ درصدی توسط لیورکوین، بیش‌ترین فشار را به سرمایه‌گذاران خرده فروش وارد خواهد کرد. اگر ترید توکن ریپل حدود ۱۵۰۰ ساتوشی شود؛ می‌توان این‌گونه در نظر گرفت که بیشتر سرمایه‌گذاران خرده‌فروش از دور خارج می شوند. چرا که با این کاهش فروش، تقریبا هیچ فردی جرات خرید آن را نخواهد داشت. این یک فرصت عالی برای پامپ با شکوه است.

بر اساس فراکتال ارائه شده توسط لیورکوین، ریپل پس از رسیدن به سطح حمایتی ۱۵۰۰ ساتوشی به سرعت صعود خواهد کرد. تزریق سرمایه خیلی سریع خواهد بود که طی آن بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی در حاشیه قرار خواهند گرفت. با توجه به نمودار تحلیل، ریپل در عرض چند روز به احتمال زیاد به ۱۷۰۰۰ ساتوشی می رسد. پیش بینی به نظر پوچ می‌باشد، اما اگر شما بیش یک سال در بازار فروش رمزارزها باشید، باید بدانید که هر چیزی ممکن است.

منبع
CNN

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا