اخبار خارجی

معرفی پروژه مخفی توسط جاستین سان؛ سود چند میلیاردی برای ترون!

جاستین سان موسس ترون در حال آماده سازی پروژه مخفی است که برای اکوسیستم TRX “سود چند میلیاردی” به همراه خواهد داشت. این موضوع در توییت جاستین سان بیان شد که در ادامه آن، ورود ۱۰۰ میلیون کاربر جدید به این اکوسیستم را پیش بینی کرد.

مدیرعامل ترون در تاریخ ۱۲ ژانویه معرفی کوتاهی از پروژه مخفی آتی برای بیت تورنت و DLive ارائه داد. سان مدعی شد انتظار ورود سود چند میلیاردی به اکوسیستم TRX حتی یک پیش بینی محافظه کارانه است.

جاستین سان شیفته معرفی موضوعات جدید است

این اولین باری نیست که سان چنین معرفی ای داشته است. در پاسخ توییت سان، یکی از کاربران به توییت مشابهی که سان در اواخر ماه اکتبر سال گذشته منتشر کرده بود اشاره کرد. سان در توییت خود وعده ورود میلیاردها کاربر را داده بود.

با در نظر گرفتن سابقه طولانی وعده ها، معرفی ها و پیش بینی های عجیب سان، واکنش ها به توییت اخیر سان بدبینانه بوده است.

می‌توان گفت که جاستین سان اصطلاح announception (معرفی در معرفی، به این معنا که در بیانیه یا معرفی که تاریخ آن از قبل مشخص شده بود، وعده معرفی پروژه دیگر داده می‌شود) ایجاد کرده است تا معرفی های پر سروصدا و توخالی خود را بیان کند.

سروصدای ترون

جاستین سان علیرغم داشتن بیشترین دنبال کننده در شبکه های اجتماعی در عرصه ارزهای دیجیتال، شاید دلیل خوبی برای ایجاد سروصداهای زیاد داشته باشد. مقایسه تعداد دنبال کنندگان توییتر سان و جستجوهای گوگل او، نکات بسیار مهمی را بازگو می‌کند.

به احتمال بسیار زیاد، بخش عمده ای از دنبال کنندگان توییتر سان، خریداری شده یا به آن ها پول داده شده است. اگر این موضوع صحت داشته باشد، پس به نظر می‌رسد که خود تخریبی موجود در توییت های سان منطقی به نظر می‌رسد. شاید این تنها روشی است که سان می‌تواند نظر سایرین را به خود جلب کند.

با این حال، جاستین سان اولین فرد حاضر در عرصه ارزهای دیجیتال نیست که شبکه های اجتماعی را برای اهداف شخصی دستکاری می‌کند. اخیرا یک غلط املایی به طور سهوی مشخص کرد چانگ پنگ ژائو مدیرعامل صرافی بایننس پول پرداخت می‌کند تا در توییت های او کامنت بگذارند.

اما می‌توان در جواب های داده شده به معرفی اخیر جاستین سان، نکات مثبتی پیدا کرد. یکی از کاربران به رشد مستمر ترون علیرغم اتهامات پی در پی کلاهبرداری اشاره کرد.

توکن TRX در روز جاری با نوسان قیمت همراه بود و سپس به قیمت قبلی خود برگشت. هرچند قیمت فعلی آن با قیمت ابتدای سال گذشته فاصله بسیار زیادی دارد.

منبع
ccn

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا