اخبار خارجی

تعداد توییت‌هایی که به بیت کوین اشاره می‌کنند، سلطه این ارز بر بازار را نشان می‌دهند!

توییت هایی که شامل بیت کوین می‌باشند بسیار بیشتر از آلتکوین‌ها هستند اما شباهت قابل توجهی بین توییتر و رتبه های ارز های دیجیتال بر حسب ارزش بازار وجود دارد.

استفاده بسیار زیاد بیتکوین در توییت ها منطقی به نظر می‌رسد، اما دلیل آن، بسیار حساب شده تر از چیزی است که تصور می‌شود. طبق آخرین اطلاعات موجود، محبوبیت بیتکوین در توییتر از لحاظ تعداد توییت‌ها نه تنها بسیار بیشتر از سایر ارزهای دیجیتال است، بلکه متناسب با ارزش بازار آن است.

تسلط ۶۵ درصدی بیت کوین بر بازار ارز های دیجیتال

در تاریخ ۲۶ می، توییت های بیت کوین به ۲۶,۷۷۸ توییت رسید. توییت های شامل ۶ ارز دیجیتال دیگر شامل اتر، XRP، لایت کوین، تزوس، EOS و چین لینک مجموعا نزدیک به ۱۳,۰۰۰ توییت بود.

از بین مجموع ۳۹,۰۰۰ توییت موجود، سهم بیتکوین تقریبا ۶۸ درصد بوده است. در این بین، اطلاعات کوین مارکت کپ نشان می‌دهد که تسلط بیتکوین از لحاظ ارزش بازار نیز ۶۵.۷ درصد است.

به ارزش تمام کوین های به وجود آمده از یک ارز دیجیتال، ارزش بازار آن ارز دیجیتال گفته می‌شود.

شباهت بین تسلط بیتکوین و تعداد توییت های شامل آن بسیار قابل توجه است. اتر که تسلط ارزش بازار آن ۸.۴ درصد است، ۱۷ درصد توییت ها را به خود اختصاص داده است، در حالی که XRP با تسلط ۸ درصدی، ۳.۵ درصد توییت‌ها در اختیار دارد.

توییت های ارز دیجیتال

جایگاه بیتکوین در توییتر پس از سقوط قیمت در ماه مارس، در روند صعودی قرار داشته است، در حالی که توییت های آلتکوین ها به کمترین مقدار خود طی چند سال اخیر رسیده است.

کاهش توییت های هاردفورک های بیت کوین

این موضوع هنگامی جالب تر می‌شود که به مقایسه هاردفورک های بیتکوین می‌پردازیم. تسلط بیتکوین کش تقریبا ۱.۷ درصد است و در تاریخ ۲۶ می، ۲.۴ درصد توییت‌ها را به خود اختصاص داده است.

بیتکوین SV فقط ۱۱۰ یا ۰.۲ درصد توییت ها را در اختیار داشته است در حالی که تسلط آن بر بازار ۱.۴ درصد است.

طبق گزارش کوین تلگراف، در حال حاضر معاملات بیت کوین کش نسبت به بیتکوین به کمترین میزان خود نزدیک شده است. از لحاظ هش ریت، بیتکوین هم چنان در رتبه اول قرار دارد. در حال حاضر، هش ریت بیت کوین و بیت کوین کش و بیت کوین SV به ترتیب ۸۰، ۳.۹ و ۱.۷ کوینتیلیون هش در ثانیه می‌باشد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا