اخبار آلتکویناخبار عمومی

وزارت خزانه‌داری انگلستان چهارچوب قانون‌گذاری صرافی‌های رمزارز را منتشر کرد

وزارت خزانه‌داری انگلستان، گزارش قانون‌گذاری صرافی‌های رمزارز و سرویس‌های وام‌دهی خود را به عنوان بخشی از نقشه راه خدمات مالی خود منتشر کرد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

براساس گزارش TheBlock این گزارش تا تاریخ ۳۰ آپریل (۱۰ اردیبهشت) برای نظرسنجی و ارائه پیشنهادات از سوی کاربران و کسب‌وکارها ارائه شده است. آندرو گریفیث (Andrew Griffith) دبیر اقتصادی وزارت خزانه‌داری انگلیس عنوان کرد:

ما در مسیر تعهد خود به رشد اقتصادی و استفاده از ابزارها و نوآوری‌ها و تکنولوژی دارایی‌های رمزنگاری شده (شامل رمزارزها) ثابت قدم هستیم. اما باید در این راه از مصرف‌کننده‌ای که از این فناوری قوی و شفاف استقبال کرده است محافظت کنیم.

وزارت خزانه‌داری انگلستان اعلام کرد از آنجایی که حوزه کریپتو زیرمجموعه قانون بازارها و خدمات مالی ۲۰۰۰ قرار دارد، به یک نهاد قانون‌گذاری مستقل احتیاجی ندارد.

منبع
theblock

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا