اخبار اتریوم

بزرگترین بانک جهان، اتریوم را «نفت دیجیتال» نامید

بانک صنعتی و تجاری چین (ICBC)، بزرگترین بانک جهان، اخیرا اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ ‌از نظر مارکت کپ را «نفت دیجیتال» و بیت کوین را «طلای دیجیتال» معرفی کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

اتریوم از قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کند

به گزارش میهن بلاکچین، این موسسه مالی ‌رشد و پیشرفتی که هم اتریوم و هم بیت‌ کوین در طول این سال‌ها ثبت کرده‌اند را ستایش کرد. ICBC بیت کوین را با طلا مقایسه کرد و گفت که «BTC کمیاب شدن خود را مثل طلا ‌از طریق الگوریتم‌های اجماع ریاضی حفظ ‌و در عین حال مشکلات طلا مثل دشوار بودن تقسیم آن، دشوار بودن تشخیص اصالت و حمل‌و‌نقل سخت آن را حل می‌کند».

در ادامه، ICBC اتریوم را ‌نفت دیجیتال نامید و به نقش حیاتی آن در خدمت به عنوان پشتیبان قدرتمندی برای نوآوری‌های متعدد وب ۳ از جمله راه‌اندازی استیبل کوین‌ها اشاره کرد.

ICBC تاکید کرد که اتریوم به طور مداوم فناوری خود را از نظر امنیت، مقیاس‌پذیری و پایداری ارتقا می‌دهد و قدرت فنی را برای آینده دیجیتال فراهم می‌کند. علاوه بر این، معرفی و توسعه استیبل کوین‌ها پلی برای بازار ارزهای دیجیتال جهت اتصال به دنیای واقعی ایجاد می‌کند.

این بانک اذعان کرد که اتریوم از ‌زبان برنامه‌نویسی معروف سالیدیتی (Solidity) استفاده می‌کند، اما مهم‌تر از آن، ICBC نحوه پشتیبانی شبکه از توسعه‌دهندگان را برجسته کرد. طبق بیانیه منتشر شده توسط این بانک، اتر به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا قراردادهای هوشمند پیچیده و همچنین برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را بر بستر آن مستقر کنند. ICBC قویا معتقد است که این امر باعث شده اتریوم در زمینه‌های مبتکرانه‌ای مانند NFTها و دیفای به عنوان یک تکیه‌گاه عمل کند.

علاوه بر این، برترین بانک مستقر در چین می‌گوید که این احساسات مثبت به تدریج به شبکه زیرساخت فیزیکی هم گسترش می‌یابد.

مردم منتظر تایید نهایی‌ ETF اسپات اتریوم هستند

ستایش این آلت کوین از سوی ICBC در حالی صورت می‌گیرد که صنعت کریپتو منتظر است تا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) سرانجام معاملات ETF اسپات اتریوم را تایید کند. این رگولاتور از همه متقاضیان ETF اتریوم خواسته که پرونده S-1 خود را اصلاح و به‌روز کنند.

هفته گذشته، گری گنسلر (Gary Gensler)، رییس کمیسیون بورس و اوراق بهادار به احتمال کند شدن فرآیند تایید نهایی معاملات ETF اتریوم اشاره کرد. به گفته وی، تایید فرم‌های ضروری S-1 مدتی طول خواهد کشید.

شایان ذکر است که پس از ارسال درخواست‌های S-1، کمیسیون اولین بازخورد خود را به متقاضیان ارائه می‌دهد که به نوبه خود باعث ایجاد تغییرات بیشتری خواهد شد. برخی از منابع آشنا خاطرنشان کردند که این فرآیند ‌ممکن است چندین هفته طول بکشد و انتظار می‌رود برخی بازخوردهای SEC در این هفته ارائه شود.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا