اخبار آلتکوین

رکورد جدید نقدینگی XRP ؛ انتقال حجم عظیمی از این کوین بین کیف پول های ناشناس

نقدینگی XRP سرانجام به حد کافی افزایش یافته است و در حال عبور از رکورد قبلی خود می‌باشد. در این بین، دارندگان کیف پول های ناشناس در حال انتقال حجم عظیمی از توکن XRP هستند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

دستیابی به رکورد جدید

اطلاعات جمع آوری شده توسط صرافی بیتسو (Bitso) نشان می‌دهد که اوایل امروز، شاخص نقدینگی XRP با افزایش بیش از یک میلیونی از ۲۱,۱۵۷,۳۱۳ به ۲۲,۴۶۶,۹۸۸ رسید و رکورد جدیدی را ثبت کرد.

انتقال تقریبا ۱۰۰ میلیون توکن XRP از صرافی ها

در ۲۴ ساعت گذشته ربات XRPL Monitor انتقال ۹۸.۲ میلیون توکن XRP به ارزش ۱۷,۶۳۷,۲۴۹ دلار بین کیف پول های ناشناس را شناسایی کرده است. اطلاعات وبسایت تحلیلی بیت هامپ (Bithomp) نشان می‌دهد که صرافی های بزرگ ارز دیجیتال نظیر کوین بیس پرو، بایننس و بیت استمپ در این تراکنش ها حضور داشته اند. هم چنین بیتسو نیز بخشی از این تراکنش ها را انجام داده است.

همچنین شرکت تصدی معتبر ارزهای دیجیتال Anchorage Trust Company، توکن XRP را به فهرست دارایی های تخت پشتیبانی راهکار تصدی سازمانی خود افزوده است. این شرکت پشتیبانی از توکن XRP را در تاریخ ۲ آوریل اعلام کرد.

شرکت Anchorage مدعی است که راهکار تصدی آن بسیار ایمن تر از کیف پول آفلاین است، در حالی که مزایای قابل استفاده بودن دارایی را در اختیار دارد و ویژگی هایی نظیر استیکینگ، ایردراپ ها و حتی انجام معاملات را ارائه می‌دهد.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا