اخبار آلتکوین

۳ آلت کوین که نهنگ‌های کریپتو در حال خرید آن‌ها برای کسب سود در ماه جولای هستند

نهنگ‌های کریپتو در حال انباشت ۳ آلت کوین آوه (AAVE)، لیدو (LDO) و تون کوین (TON) برای افزایش قیمت در ماه جولای هستند. تعداد نهنگ‌های لیدو در هفته گذشته ۲٪ افزایش یافته و Aave نیز شاهد افزایش حجم معاملات بزرگ بوده است. تعداد آدرس‌های تون کوین نیز به بالاترین حد خود رسیده است. این روندها حاکی از افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران بزرگ به عملکرد آینده این دارایی‌هاست.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، با نزدیک شدن به پایان ماه ژوئن، فعالیت بازار در انتظار راه‌اندازی احتمالی ETF اسپات اتریوم در ماه جولای افزایش یافته و نهنگ‌های کریپتو شروع به انباشت برخی از آلت کوین‌ها کرده‌اند. در ادامه به بررسی فعالیت نهنگ‌های ۳ آلت کوین خواهیم پرداخت.

نهنگ‌های لیدو (LDO) کیف پول‌های خود را پر می‌کنند

LDO توکن حاکمیتی لیدو فایننس (Lido Finance)، بزرگترین پروتکل لیکویید استیکینگ اتریوم از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) است. قیمت لیدو در زمان نگارش این مطلب، ۲.۳۶ دلار است.

با پیش‌بینی احتمال راه‌اندازی ETF اسپات اتریوم در هفته‌های آینده، نهنگ‌ها توکن LDO را در انتظار افزایش قیمت آن پس از راه‌اندازی ETFها انباشت می‌کنند.

تعداد نهنگ‌های LDO که بین ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ تا ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ توکن نگهداری می‌کنند، در هفته گذشته ۲٪ افزایش یافته است. تا زمان نگارش این مطلب، این گروه از هولدرهای LDO شامل ۱۱۴ سرمایه‌گذار است.

توزیع عرضه LDO
توزیع عرضه LDO؛ منبع: سنتیمنت

نکته قابل توجه این است که تعداد این نهنگ‌ها در ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد) به ۱۱۱ آدرس کاهش یافته بود. با این حال، با افزایش احتمال راه‌اندازی ETFهای اسپات اتریوم، این نهنگ‌ها خرید LDO را در هفته گذشته افزایش داده‌اند.

افزایش حجم معاملات آوه (AAVE)

AAVE، توکن حاکمیتی آوه، یک پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز کریپتو، شاهد افزایش حجم تراکنش‌های بزرگ بوده است. طی ماه گذشته، تعداد روزانه تراکنش‌های AAVE به ارزش بین ۱۰٬۰۰۰ تا ۱۰۰٬۰۰۰ دلار ۱۲۸٪ افزایش یافته است. به همین ترتیب، تراکنش‌های بزرگ‌تر به ارزش بین ۱۰۰٬۰۰۰ دلار تا ۱ میلیون دلار در مدت مشابه شاهد ۱۸۶٪ افزایش داشته است.

حجم معاملات AAVE
حجم معاملات AAVE ؛ منبع: این تو دبلاک

هنگامی که حجم معاملات بزرگ یک دارایی رشد می‌کند، نشان‌دهنده افزایش علاقه و فعالیت هولدرهای بزرگ آن است. این اتفاق اغلب نشان می‌دهد که این سرمایه‌گذاران به عملکرد آتی آن دارایی اطمینان دارند.

AAVE در چند روز گذشته افزایش قابل توجهی در تقاضا داشته است. در زمان نگارش این مطلب، قیمت آوه ۹۴.۱۸ دلار است که بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA-20) آن معامله می‌شود.

EMA-20، میانگین قیمت دارایی را در ۲۰ روز معاملاتی گذشته اندازه‌گیری می‌کند. وقتی قیمت یک دارایی از آن بالاتر می‌رود، یک سیگنال صعودی است که نشان‌دهنده افزایش فعالیت خرید است.

صعود قیمت تون کوین (TON) در ماه گذشته با افزایش مشارکت نهنگ‌ها

تون کوین (TON)، ارز دیجیتال مرتبط با اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب تلگرام، در ۳۰ روز گذشته بیش از ۱۹٪ افزایش قیمت داشته است. این آلتکوین اخیرا در تاریخ ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد) به بالاترین سطح خود یعنی ۸.۲۸ دلار صعود کرد. در زمان نگارش این مطلب، قیمت تون کوین ۷.۷۰ دلار است.

همچنانکه هولدرهای تون کوین انتظار ادامه رالی صعودی آن را دارند، نهنگ‌های TON نیز انباشت خود را تشدید کرده‌اند. داده‌های آنچین نشان می‌دهد تعداد سرمایه‌گذاران TON که بین ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تا ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ توکن دارند، در ۳۰ روز گذشته ۱۲٪ افزایش یافته است.

توزیع عرضه TON
توزیع عرضه TON؛ منبع: سنیتمینت

تا زمان نگارش این مطلب، این گروه از هولدرهای TON شامل ۷٬۳۱۹ آدرس است که بالاترین تعداد از زمان راه‌اندازی این توکن را نشان می‌دهد.

منبع
بی‌این کریپتو

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا