اخبار خارجی

پیش‌بینی ۳ تحلیلگر سرشناس از مسیر قیمت بیت کوین در چند هفته آینده

قیمت بیت کوین امروز به ۲۳,۸۰۰ دلار افزایش یافته است. ۳ تحلیلگر سرشناس رمزارزها به نام‌های مایکل فن ده پپه، متیو هایلند و کالئو به صورت جداگانه مسیر حرکتی قیمت بیت کوین برای هفته‌های آینده را پیش‌بینی کردند. هر ۳ نفر دیدگاه صعودی نسبت به آینده قیمت BTC داشتند اما در مسیر حرکتی آن اختلافاتی با یکدیگر دارند.

به گزارش کوین تلگراف، بیت کوین روز گذشته موفق شد کلوز هفتگی خود را بالاتر از ۲۳،۴۰۰ دلار ثبت کند. اهمیت ثبت این رکورد در این مطلب گفته شده است. بیت کوین امروز تا بدین لحظه موفق شده است تا ۲۳،۸۶۲ دلار صعود کند. تغییرات قیمت بیت کوین و افزایش جزئی قیمت پس از آن اتفاق می‌افتد که بازار سهام آمریکا، به دنبال انتشار داده‌های مربوط به تورم ریزش سنگینی را تجربه کرد.

۱- فن ده پپه: قبل از شکست مقاومت ۲۵,۰۰۰ دلار مجددا اصلاح قیمت داریم

مایکل فن ده پپه در توییتی پیش‌بینی خود از آینده قیمت BTC را ارائه کرد. مطابق این پیش‌بین قیمت ابتدا به سطح ۲۳,۸۰۰ دلار می‌رسد (این تحلیل دیروز و قبل از افزایش امروز قیمت منتشر شده است) و سپس با اصلاح از آن ناحیه ریزش پیدا می‌کند. فن ده پپه معتقد است حمایت اولیه پس از ریزش، محدوده ۲۲,۶۴۳ دلار خواهد بود و در صورت ریزش عمیق‌تر، حمایت بعدی ۲۱,۸۵۷ دلار خواهد بود و در صورت عدم حمایت از این ۲ سطح در نهایت سطح ۲۱,۲۴۷ دلار قیمت BTC را حمایت می‌کند.

پس از حمایت از یکی از این ۳ سطح، این تحلیلگر مدتی بازار رنج را برای قیمت بیت کوین پیش‌بینی کرده است و پس از آن ابتدا مقاومت ۲۳,۸۰۰ دلار شکسته خواهد شد و به دنبال آن مقاومت قبلی یعنی سطح ۲۵,۰۰۰ دلار نیز شکسته می‌شود و قیمت بیت کوین به بیشتر از ۲۵,۰۰۰ دلار می‌رسد.

نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم ۴ ساعته منبع: توییتر
نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم ۴ ساعته منبع: توییتر

۲- متیو هایلند: ۲۵,۰۰۰ دلار را پشت سر می‌گذاریم

متیو هایلند نام تحلیلگر سرشناس دیگری است که در توییتی در ابتدا به پایان وضعیت نزولی چند روز گذشته BTC اشاره کرده است. از دید او خط روند نزولی اندیکاتور RSI در تایم فریم ۴ ساعته بیت کوین شکسته شده است. این اتفاق در مورد خط روند نزولی قیمت نیز در همین تایم فریم افتاده است و نتیجه تغییر ساختار به صعودی خواهد بود.

نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم ۴ ساعته منبع: توییتر
نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم ۴ ساعته منبع: توییتر

متیو هایلند در ادامه تایم فریم روزانه بیت کوین را بررسی کرده است. از دید او در صورتی که حمایت ۲۲,۷۰۰ دلار حفظ شود، شاهد شکسته شدن مقاومت ۲۵,۲۰۰ دلار خواهیم بود و روند افزایشی قیمت ادامه خواهد یافت.

نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم روزانه منبع: توییتر
نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم روزانه منبع: توییتر

۳- کالئو: به ۳۰,۰۰۰ دلار خواهیم رسید

کالئو (Kaleo) نام تحلیلگر مطرحی است که اعتقاد دارد سطح ۳۰,۰۰۰ دلار همواره مانند آهن‌ربا قیمت بیت کوین را به سمت خود کشیده است.

قیمت بیت کوین همچنان پایین‌تر از سطوحی است که تحلیلگران تا پیش از به پایان رسیدن ماه جاری پیش‌بینی کرده بودند. البته تعداد کمی از تحلیلگران همچنان نسبت به روند آتی خوش‌بین هستند. کالئو (Kaleo)، یکی از معامله‌گران مطرح معتقد است محدوده ۳۰،۰۰۰ دلاری همچنان مثل آهنربا بیت کوین را جذب می‌کند.

توییت کائلو
منبع: توییتر

در همین حال، آلت کوین شرپا، یکی دیگر از معامله‌گران معروف در توییتر پیش‌بینی کرد بیت کوین ظرف ۴ الی ۶ هفته آتی به مرز ۳۰،۰۰۰ دلار می‌رسد.

تحلیلگر دیگری با نام thescalpingpro نیز با به اشتراک گذاشتن نمودار زیر در توییتی نوشت:

بیت کوین همچنان در مرحله گذار از بازار خرسی به گاوی است. بازار صعودی تنها زمانی شروع می‌شود که خط گردن (خط چین قرمز) در حوالی ۲۸,۰۰۰ دلار به سمت بالا شکسته شود.

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین در سال‌های گذشته
نمودار تغییرات قیمت بیت کوین در سال‌های گذشته

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا