اخبار خارجی

بیش از ۳ میلیارد دلار سرمایه در انتظار تزریق به بازار کریپتو است!

متی گرینسپن یکی از تحلیلگران قدیمی و حرفه ای بازار پیش بینی کرد که حداقل ۳ میلیارد دلار در آستانه تزریق به بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال است.

ارزهای دیجیتال

به نظر می رسد این میزان سرمایه در حال حاضر در استیبل کوین ها ذخیره شده است. گرینسپن بیان کرد از آنجایی که ارزش بازار تتر بیش از ۲ میلیارد دلار است می توان نتیجه گرفت بیشتر این سرمایه در این استیبل کوین ذخیره شده است و این سرمایه ممکن است به بیت کوین و دیگر آلتکوین ها بازگردد. بسیاری از افراد در بازار نزولی، ارز دیجیتال خود را به استیل کوین ها تبدیل کردند تا کمتر متضرر شوند.

روند گاوی یا صعودی اخیر که در بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال شکل گرفته است نظریه گرینسپن را تایید می کند زیرا کیف پول های زیادی با رشد بازار فعال شده اند و نشان دهنده جریان نقدی پول می باشد. این امر توسط شرکت فلیپ ساید کریپتو (Flipside Crypto) تایید شده است و به گفته آنها این روند نشانه ای از بازار صعودی است و بازار در حال حاضر در این مسیر قرار دارد.

اگرچه افراد بسیار زیادی تلاش کردند تا این روند صعودی را نادیده بگیرند اما تمام معیارهای مهم و کلیدی حاکی از آن است که بازار افزایشی یا گاوی در حال وقوع است. در واقع برخی از افراد بدبین بازار نیز پذیرفته اند که بیت کوین و بازار در جهت روند افزایشی حرکت می کنند.

تزریق بالقوه ۳ میلیارد دلاری، به طور چشمگیری باعث پیشرفت بازار صعودی می‌شود و آینده را روشنتر می‌کند. اگرچه نشانه هایی وجود دارد که این روند به تازگی شروع شده است و بسیاری از متخصصان آن را تایید کرده اند، اما این موضوع اقدام بزرگی در حفظ بازار است.

قیمت بیت کوین حدود ۵۱۰۰ دلار است و چند کاهش جزیی کمتر از سطح حمایتی داشته است،‌ اما نشانه ها بیان می‌کنند احتمال افت قیمت شدید و هم چنین ماندن در زیر قیمت ۵۱۰۰ دلار وجود ندارد. قیمت بیت کوین در حال حاضر ۵۱۸۹ دلار است و روند صعودی ادامه دارد.

در حال حاضر چند کریپتوی برتر در روند نزولی قرار دارند اما این شرایط ادامه نخواهد داشت. در کل، بازار در روند صعودی قرار دارد و روزهای بهتر در راهند.

منبع
zycrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا