مبتدی تحلیل تکنیکال

چگونه یک هودل کننده موفق بیت کوین باشیم؟

سیلوین سارل (Sylvain Saurel) وبلاگ نویس بیت کوین مقاله ای درباره خصوصیات اصلی یک بیت کوینر واقعی منتشر کرده است. این مقاله اگر چه روشنفکرانه است اما فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که باید هنگام انتخاب سرمایه گذاری و نگهداری پرچمدار ارز دیجیتال در نظر بگیرید.

درک این فناوری

معماری غیرمتمرکز فناوری بلاک چین انقلابی و در عین حال پیچیده است. ریسک های قابل توجهی برای افرادی که عملکرد آن را به طور کامل درک نمی کنند به همراه دارد. کارهای به ظاهر ساده مانند تنظیم کیف پول و ارسال تراکنش ها می تواند در صورت عدم اجرای صحیح به فاجعه منجر شود.

قبل از خرید بیت کوین باید زمان برای یادگیری همه جنبه های فناوری بلاک چین صرف شود. تاریخ، عملکرد و نتایج آن باید به طور کامل مطالعه شود. همچنین باید تحقیقاتی روی پلتفرم های رقیب انجام شود. پذیرندگان جدید باید تلاش کنند تا در مورد صرافی های اصلی، کیف پول ها و روش های ذخیره سازی ایمن اطلاعات کسب کنند. آنها همچنین باید معانی موجود در اصطلاحات عادی مانند “گواه اثبات کار” و “زمان بلاک” را بیاموزند.

عملا تمام ضررهای کریپتویی غیر منتظره کاربران که ناشی از عدم دانش تکنیکال بوده به راحتی قابل اجتناب است. این موارد معمولاً شامل کلیدهای از دست رفته یا استفاده از صرافی برای ذخیره سرمایه است. بنابراین جلوگیری از ضرر نیاز به درک و احترام به عملکرد داخلی پلتفرم های بلاک چین دارد.

شکاکیت و احتیاط

با توجه به ماهیت انقلابی فناوری دفترکل توزیع شده، مقداری شکاکیت ضروری است. همه ادعاهای گزاف سود آسان جز موارد کلاهبرداری است. همچنین صرافی ها و کیف پول ها باید قبل از استفاده توسط منابع معتبر بررسی شوند.

این نگرش باید با رویکرد سرمایه گذاری محافظه کارانه و معقول همراه باشد. موفق ترین سرمایه گذاران ارز دیجیتال طی ده سال گذشته افرادی بوده اند که از پلتفرم ها یا خدمات پر ریسک اجتناب کرده اند. در عوض آنها صرفاً به طور مرتب به سبد كریپتو خود اضافه كرده و كلیدهای خود را ایمن در کیف پول خود نگه داشته اند. شایان ذکر است که اتخاذ چنین رویکرد ساده ای در هر بخشی از ده سال گذشته سودآور بوده است.

دانش به روز شده در مورد آخرین اتفاقات در جهان بیت کوین

فضای بلاک چین به سرعت از نظر فنی، قانونی و اجتماعی در حال تحول است. همه دارندگان باید بدون استثنا اخبار و تحولات را به طور مرتب دنبال کنند. پلتفرم ها تغییر می کنند، کیف پول ها به روز می شوند و صرافی ها می آیند و می روند. به روز ماندن در این محیط برای حفظ امنیت سرمایه ها بسیار مهم است.

پیروی از تحولات قانونی و قانونگذاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا دولت ها اکنون بسیار دقیق تر به دارایی های بلاک چین نگاه می کنند. برخی از آنها به گزارش ارزهای دیجیتال در مورد فرم های مالیاتی خود نیاز دارند و برخی دیگر به دنبال اجباری کردن پذیرش بلاک چین هستند. این موضوعات به هر کسی که در بیت کوین سرمایه گذاری می کند ارتباط دارند.

یک نکته اساسی در مورد درس های نگهداری مناسب بیت کوین این است که یک رویکرد معقول و سنتی بهترین راه برای ایمن نگه داشتن سرمایه است. هیچ سرمایه گذاری ای نباید بدون مطالعه دقیق انجام شود و امنیت به پختگی و احتیاط مرتبط است.

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا